Home Agd Światowy producent klimatyzatorów zdobywa Polski rynek.

Światowy producent klimatyzatorów zdobywa Polski rynek.

Światowy producent klimatyzatorów zdobywa Polski rynek.

Dystrybutor klimatyzatorów AUX – Action Energy jest jednym z liderów w swojej branży. Wielokrotnie doceniany i nagradzany przez magazyny oraz kluby pnie się w branży coraz wyżej wraz produktami marki AUX.

Spółka Action Energy powstała w 2009 roku i poprzez dynamiczny rozwój, aktualnie jest liderem wśród dystrybutorów klimatyzacji na polskim rynku. Firma Action Energy stawia na  profesjonalne doradztwo oraz budowanie długotrwałych relacji z klientem dzięki czemu w 2017 roku była jednym z trzech czołowych importerów klimatyzacji do Polski.

Od 2010 roku Action Energy jest również jedynym oficjalnym importerem urządzeń AUX, jednego z największych chińskich producentów klimatyzatorów. Ponad połowa obrotów Action Energy jest związana właśnie z tą marką.

AUX to wiodący producent klimatyzatorów, który poprzez skuteczne rozwiązania dla klimatyzacji, zdobywa serca firm a także użytkowników domowych. Dzięki swoim rozwiązaniom, firma działająca na rynku od 1986 roku i znajdująca się wśród 500 wiodących chińskich przedsiębiorstw znalazła się wśród czołowych producentów klimatyzatorów na świecie.

Za co klienci kochają urządzenia AUX?

Urządzenia AUX cechuje przede wszystkim:

  • wyjątkowy, nowoczesny design
  • wysoka klasa energetyczna
  • niski poziom hałasu
  • najnowsze rozwiązania technologiczne

Co jest ważne oprócz funkcji?

Urządzenia produkowane przez firmę AUX osiągają klasę A+++ potwierdzoną odpowiednią etykietą energetyczną, zgodną z europejskimi wymaganiami. Z roku na rok AUX poprawia jakość swoich produktów, zwiększając sprawność energetyczną urządzeń. Stosuje ekologiczne rozwiązania technologiczne oraz proponuje nowoczesną, ponadczasową stylistykę swoich produktów.

Zaawansowane technologicznie urządzenia.

AUX specjalizuje się w produkcji urządzeń chłodzących w kilku typach. W portfolio firmy znajdziemy najdynamiczniej rozwijające się systemy VRF, klimatyzatory typu Split, urządzenia komercyjne oraz klimatyzatory przenośne.

Jednym z celów producenta jest najwyższy komfort, co sprawia, że użycie klimatyzatora jest proste i przyjemne. Oprócz oczywistej funkcji chłodzenia, w której strumień powietrza może sięgać na odległość do 15m, klimatyzator może także ogrzewać (zasięgiem strugi powietrza sięga wtedy do 12m).

Ekologicznym atutem urządzeń jest niski pobór prądu! W trybie czuwania urządzenia pobierają tylko 0,5W, co gwarantuje oszczędność 4-5W w stosunku do standardowych urządzeń. Jednocześnie urządzenia AUX są bardzo ciche! Dzięki modyfikacji toru przepływu powietrza, zwiększeniu wielkości wentylatora, a także zastosowaniu nowoczesnego silnika została uzyskana wydajniejsza dystrybucja powietrza przy znacznym zmniejszeniu poziomu głośności do 21dB!

Klimatyzatory AUX wyposażone są w moduł WiFi, który łącząc się z inteligentnym terminalem, umożliwia sterowanie również z sieci zewnętrznej. Pozwala na zdalną kontrolę, zdalne zgłoszenie usterki czy na sprawdzenie temperatury.

W czasach zanieczyszczonego powietrza najważniejszym czynnikiem, decydującym o wyborze klimatyzatora będą dostępne filtry. Urządzenia AUX posiadają filtr wysokiej gęstości, który gwarantuje czystość powietrza oraz zapobiega osadzaniu się cząsteczek kurzu oraz alergenów. Ponadto powłoka filtra ma właściwości antybakteryjne, co ma ogromne znaczenie w przypadku osób zmagających się z alergią.

 

Dzięki importowi i dystrybucji produktów AUX, Action Energy dostarcza polskiemu klientowi urządzenia powstałe z dbałością o cichą, bezawaryjną pracę i z zastosowaniem ekologicznych rozwiązań. Klimatyzatory AUX wyróżniają się nie tylko funkcjonalnością i klasą energetyczną A++, ale również designem, który sprawdzi się w każdym nowoczesnym wnętrzu.Generalny importer:

Action Energy Sp. z o.o.

Zakopiańska 159, 30-435 Kraków

12 656 31 38

dok@actionenergy.pl

http://action.energy

 

Znajdź nas na:

                                                                                   

 

***

Aux Group działająca na rynku od 1986 roku jest zintegrowanym zespołem przedsiębiorstw zajmujących się nowoczesną produkcją inteligentnych systemów zasilania, artykułów gospodarstwa domowego,  a zwłaszcza systemów klimatyzacji. Należy do czołowych producentów rozwiązań dla klimatyzacji na świecie, a jej produkty są dostępne w większości krajów na świecie.