Home Bez kategorii CUK Ubezpieczenia zacieśnia współpracę z ubezpieczycielami

CUK Ubezpieczenia zacieśnia współpracę z ubezpieczycielami

Multiagencja CUK Ubezpieczenia co roku wprowadza nowe atrakcje dla swoich klientów. Pierwszym z wielu kroków, jakie firma ma w planach podjąć w 2020 jest zacieśnianie współpracy z wieloma różnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

– „Z roku na rok, sukcesywnie kontynuujemy działania w kierunku budowania przyjaznego świata ubezpieczeń. W tym celu zaprosiliśmy do bliższej współpracy kilka towarzystw ubezpieczeniowych. W pierwszym kwartale 2020 roku łączymy siły z TU Compensa, Generali, Link4 oraz TUZ. Dzięki tej współpracy do 31 marca wszyscy klienci będą mogli skorzystać z ciekawych promocji w formie Produktów Miesiąca, a także przy zakupie polisy w którymkolwiek z wymienionych TU otrzymają zwiększoną ilość punktów PAYBACK” – oznajmia Anna Pawłowska-Kruzińska, Dyrektor Marketingu multiagencji CUK Ubezpieczenia. W przypadku zakupu polisy o wartości minimum 300 PLN, klienci mogą liczyć na dodatkowe 800 punktów PAYBACK. Dzięki temu każdy, kto zdecyduje się na kupno ubezpieczenia spośród ofert tych czterech ubezpieczycieli, może liczyć na znacznie szybsze uzbieranie punktów, które można wymieniać na znakomite nagrody, a także rabaty – w tym na produkty w CUK Ubezpieczenia. – „Aby otrzymać dodatkowe punkty wystarczy aktywować kupon na stronie programu lojalnościowego, kupić dowolną polisę w Compensie, Generali Link4 lub TUZ” – tłumaczy Anna Pawłowska-Kruzińska.O FIRMIE

CUK Ubezpieczenia już od 18 lat zajmuje się doradztwem w zakresie produktów ubezpieczeniowych, ułatwiając w ten sposób wybór właściwego ubezpieczenia swoim klientom. W swojej ofercie ma produkty ponad 30 wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na zaufanie klientów korzystających z usług CUK Ubezpieczenia osobiście w ponad 330 placówkach, internetowo – przy pomocy kalkulatora OC i AC na www.cuk.pl oraz telefonicznie przy pomocy własnego Contact Center. W 2017 roku multiagencja CUK Ubezpieczenia została wyróżniona Godłem Firmy Przyjaznej Klientowi, zajmując czołową pozycję wśród firm z branży sprzedaży usług finansowych. CUK Ubezpieczenia jest liderem wśród multiagencji ubezpieczeniowych w Polsce i już od 18 lat skutecznie kreuje przyjazny dla klienta świat ubezpieczeń.