Home Bez kategorii Ubezpiecz siebie i swoje cztery kąty z CUK i Wiener

Ubezpiecz siebie i swoje cztery kąty z CUK i Wiener

Przed rozpoczynającym się sezonem wakacyjnym warto pomyśleć o ochronie domu i mieszkania. Letnie miesiące coraz częściej obfitują w niebezpieczne dla nieruchomości zjawiska atmosferyczne. Silny wiatr, intensywne burze mogą zniszczyć dom i budynki wokół. Warto więc wcześniej pomyśleć o zapewnieniu ochrony sobie i swojej nieruchomości.

Koszty związane z niespodziewanym remontem nieruchomości, naprawą czy zakupem nowego wyposażenia mogą być naprawdę wysokie. Nie każdego będzie stać na remont czy zakup nowej elektroniki. Czy można się przed tym uchronić?  Oczywiście! Wystarczy zaopatrzyć się w ubezpieczenie.  Multiagencja CUK Ubezpieczenia razem z firmą ubezpieczeniową Wiener przygotowała ubezpieczenie Cztery Kąty, obejmujące szeroki zakres szkód z możliwością dodatkowego rozszerzenia. Podstawowy zakres obejmuje 22 nieprzewidziane zdarzenia losowe. Wśród nich pożar, gradobicie, powódź czy zalanie. W ofercie jest również możliwość ubezpieczenia coraz popularniejszych systemów słonecznych i fotowoltaicznych.– „Ubezpieczenie Cztery Kąty to jeden z ciekawszych produktów dedykowanych dla domu i mieszkania. W ofercie Wiener klienci otrzymują 35% zniżki na ubezpieczenie nieruchomości wraz z NNW.  W ramach polisy mamy zapewnioną szeroką ochronę od zdarzeń losowych, możemy również ubezpieczyć budynek gospodarczy oddalony o 20 km. Ubezpieczenie obejmuje liczne szklane elementy znajdujące się w domu, między innymi kabinę prysznicową czy płytę indukcyjną.  Ochrona NNW obejmuje świadczenie za pobyt w szpitalu, niezależnie do stopnia uszczerbku na zdrowiu. Co ważne ubezpieczenie obejmuje osoby, które w dniu zawarcia umowy nie ukończyły 70 lat, ale do ubezpieczenia mogą przystąpić również osoby starsze. Ochrona następstw nieszczęśliwych wypadków funkcjonuje również poza miejscem zamieszkania. Oferta Wiener jest bardzo atrakcyjna, warto więc rozważyć zakup polisy, zwłaszcza, że w atrakcyjnej cenie mamy zapewnioną ochronę nie tylko domu, ale też siebie i to właściwie w każdym miejscu” – zachęca Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Wszystkie oferty są dostępne od 1 do 30 czerwca w placówkach CUK Ubezpieczenia oraz na stronie www.cuk.pl. Ponadto multiagencja CUK prowadzi Akcję Partnerską, dzięki której przy zakupie polisy w: Generali, Proama i TUZ, uzyskamy dodatkowe 800 punktów PAYBACK. Akcja trwa przez cały drugi kwartał, a szczegóły można znaleźć na stronie multiagencji CUK.