Home Bez kategorii Wyjątkowa kreacja na bal karnawałowy? Tylko od Manufaktury Formy Jonquil

Wyjątkowa kreacja na bal karnawałowy? Tylko od Manufaktury Formy Jonquil

Wyjątkowa kreacja na bal karnawałowy? Tylko od Manufaktury Formy Jonquil

Czas karnawałowych balów i imprez już w pełni. Każda kobieta na zabawie karnawałowej chciałaby wyglądać wyjątkowo i zachwycić towarzystwo niepowtarzalna kreacją. Niestety, w sklepach coraz trudnej znaleźć oryginalną sukienkę. Na szczęście w takiej sytuacji na pomoc przychodzi Manufaktura Fomy Jonquil, która dla każdej klientki stworzy niepowtarzalna kreację na bal karnawałowy.

W stałej ofercie krakowskiego atelier krawieckiego znajduje się między innymi indywidualne szycie na miarę w oparciu o indywidualne projekty. Ubrania stworzona na indywidualne zamówienie mają niepowtarzalny charakter i są w 100% dopasowana do osoby, która będzie je nosić. Chociaż w każdym sklepie znajdują się setki, jeśli nie tysiące sukienek, bardzo trudno znaleźć coś o niepowtarzalnym charakterze. Zawsze jest też ryzyko, że na jednym balu pojawią się dwie osoby w takiej samej sukience.Klientki, które decydują się na uszycie w naszej pracowni kreacji na bal karnawałowy najczęściej stawiają na własne projekty, a my staramy się w jak największym stopniu zrealizować ich wizję. W okresie karnawałowym najczęściej pojawia się błysk, cekiny i odważne formy. Na przestrzeni lat naszej działalności widzimy, że klientki w okresie karnawałowym chcą zaszaleć zarówno, jeśli chodzi o formę czy materiał. Jedno jednak pozostaje niezmienna, mianowicie zawsze oczekuję jak najwyższej jakości wykonania, dbałości o detale i zaangażowania – mówi Justyna Serwańska, manager Manufaktury Formy.

Manufaktura Formy Jonquil to ekskluzywne atelier krawieckie, które realizuje między innymi indywidualne projekty przygotowywane na miarę. Tym, co wyróżnia Jonquila jest doskonała jakość wykonywanych projektów, profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.

Jeżeli ktoś zastanawia się nad tym, czy zacząć korzystać z usług szycia na miarę, wizyta w pracowni przy okazji stworzenia kreacji na bal karnawałowy jest doskonałą okazją. Z doświadczenia wiem, że klientki, które raz skorzystają z naszych usług wielokrotnie do nas wracają – podkreśla manager Manufaktury Formy Jonquil.