Home Bez kategorii ŹRÓDŁO POMYSŁÓW PRZY ARANŻACJI OGRODÓW

ŹRÓDŁO POMYSŁÓW PRZY ARANŻACJI OGRODÓW

Decyzję dotyczącą wyboru i zakupu produktów na podjazd, ścieżki czy taras zwykle podejmuje się długo i starannie. Dlatego przed dokonaniem ostatecznego wyboru warto dokładnie zapoznać się z możliwościami oferowanymi przez rynek.

Piękno naturalnego kamienia, wyjątkowe melanże kolorystyczne, urok starego bruku, płyty tarasowe, ogrodzenia modułowe i mała architektura – to wszystko można podziwiać przeglądając strony najnowszego katalogu produktowego firmy Buszrem. Dzięki bogatej i wciąż rozwijającej się ofercie nie brakuje tu ciekawych pomysłów na zaprojektowanie i wykonanie niepowtarzalnej aranżacji przestrzeni przydomowej. Znalazło się tu również miejsca na porady merytoryczne.Katalog „Buszrem 2019” adresowany jest do szerokiej grupy odbiorców. Znajdą w nim coś dla siebie nie tylko indywidualni inwestorzy, planujący wygląd aranżacji przestrzeni wokół swojego domu. Będzie wartościowy także dla osób zajmujących się sprzedażą materiałów budowlanych oraz brukarzy. Dla każdego z adresatów zapoznanie się z pełną ofertą polskiego producenta szlachetnych materiałów nawierzchniowych okaże się cennym doświadczeniem.

Warto pamiętać, że wygląd ogrodowych ścieżek, przydomowych tarasów i podjazdu ma nie mniejszy wpływ na charakter domu niż architektura czy wystrój wnętrza. Katalog Buszrem dostarczy każdemu ciekawych inspiracji przy tworzenia oryginalnej przestrzeni w otoczeniu domu.

Katalog można przejrzeć lub pobrać w wersji elektronicznej ze strony producenta: https://kostkabrukowa.buszrem.pl/wp-content/uploads/2019/03/Katalog_2019_roz.pdf