Home Biznes F.B.I. TASBUD S.A. zrealizuje pięć nowych projektów budowlanych

F.B.I. TASBUD S.A. zrealizuje pięć nowych projektów budowlanych

F.B.I. TASBUD S.A. zrealizuje pięć nowych projektów budowlanych

Spółka F.B.I. TASBUD S.A. ogłosiła, że zrealizuje nowe, ambitne projekty z sektora budownictwa kubaturowego. Generalny Wykonawca z wyłącznie polskim kapitałem rozpoczął równolegle budowy pięciu inwestycji mieszkaniowo – usługowych zlokalizowanych w Warszawie.

Na zlecenie Marvipol Development, Generalny Wykonawca zrealizuje inwestycję, która zakłada budo1)wę nowoczesnego apartamentowca przy ul. Jacka Kaczmarskiego 63 – „Cascade Residence”. Obiekt zlokalizowany jest w cichej części Mokotowa, tuż obok ulic Woronicza oraz Niepodległości. Nowym projektem jest także realizacja prestiżowej inwestycji przy ul. Przyokopowej 43 – „Rezydencja Konrad”, na zlecenie firmy Mostostal S.A. Najwyższe standardy techniczne, a także estetyka wykończenia i przywiązywanie uwagi do ekologii przyczynią się do stworzenia obiektu klasy premium. F.B.I. TASBUD S.A. rozpoczęła także2) budowę kolejnego etapu znanego już na warszawskim Bemowie osiedla „My Bemowo”, na zlecenie Nexity Polska. Mieszkańcy tego nowoczesnego obiektu uzyskają m.in. dostęp do prywatnego jeziorka. Kolejnym projektem jest budowa inwestycji „Willa Ochota” na zlecenie dewelopera Home Invest. Projekt obejmuje realizację wielorodzinnego budynku mieszkalnego z garażem podziemnym oraz własnym źródłem ciepła, a także aranżację terenu. Piątą inwestycją, której budowę rozpoczęła F.B.I. TASBUD S.A., jest „Dom pod Szóstką” przy ul. Ficowskiego 6 na warszawskim Żoliborzu. Projekt jest realizowany na zlecenie inwestora i dewelopera, firmy NAPOLLO. Ten kameralny obiekt zarówno swoją skalą jak i elegancką architekturą nawiązuje do tradycyjnej zabudowy Żoliborza.Prezes F.B.I. TASBUD S.A., Bogdan Czapczuk, wskazuje na zrównoważony rozwój firmy. Spółka aktywnie działa na polskim rynku, jak również jest zauważalna na rynkach zagranicznych:

„Cieszy nas fakt, iż inwestorzy, z którymi łączy nas wieloletnia współpraca, doceniają jakość dostarczanych przez nas usług i możemy realizować dla nich nowe, ambitne projekty. Jesteśmy także dumni z tego, że kolejni partnerzy biznesowi, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, obdarzają nas swoim zaufaniem” – mówi Prezes F.B.I. TASBUD S.A.