Home Biznes Otwarcie nowego butiku Perfumerii Quality

Otwarcie nowego butiku Perfumerii Quality

Otwarcie nowego butiku Perfumerii Quality

14 lipca br. otwarta została Perfumeria Quality w Gdańsku. To ósmy salon Quality w Polsce, po butikach w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu i Opolu.

Perfumeria Quality jest firmą rodzinną założoną w 1991 roku w Warszawie przez Stanisławę Missalę, a obecnie prowadzoną przez całą rodzinę Missala. Perfumerie Quality to eleganckie butiki z bogatą ofertą artystycznych perfum, produktów pielęgnacyjnych i kosmetyków, które pozwalają zakosztować radości własnego stylu i luksusu prawdziwej niepowtarzalności.

Salonów Quality sukcesywnie przybywa. Historia firmy rozpoczęła się w 1991 roku od butiku na warszawskim Bemowie. Obecnie w tym miejscu znajduje się otwarty w 2012 roku Dom Perfum Quality Missala – siedziba firmy i prawdziwie niezwykłe miejsce na zapachowej mapie Polski. W Warszawie Perfumeria Quality prowadzi jeszcze salony w hotelu Marriott i Domu Mody Klif, a perfumy i pielęgnację spod znaku Quality znaleźć można także we Wrocławiu, Poznaniu, Toruniu i Opolu.

Perfumeria w Gdańsku to ósmy salon Quality w Polsce.Otwarcie Perfumerii Quality w Gdańsku to wydarzenie ważne dla nas, ale przede wszystkim dla miłośników artystycznych i niszowych perfum z Trójmiasta i okolic. Bardzo się cieszę, że nasz kolejny butik otworzyliśmy w samym sercu stolicy Pomorza. Zapraszam na Ogarną 3/4, gdzie czekają najpiękniejsze na świecie perfumy, luksusowa pielęgnacja najlepszych marek i najmodniejszy makijaż.” – powiedziała Stanisława Missala.

Perfumeria Quality w Gdańsku przy ulicy Ogarnej 3/4 zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00–19.00, a w soboty i niedziele od 11.00 do 16.00.