Home Dla dzieci Magiczny powrót do szkoły w Zielonych Arkadach

Magiczny powrót do szkoły w Zielonych Arkadach

Magiczny powrót do szkoły w Zielonych Arkadach

Powrót do szkoły wcale nie musi być ciężki! Uczniowie będą mogli się o tym przekonać odwiedzając w dniach 30.08-03.09.2017 r. Centrum Handlowe Zielone Arkady. Codziennie w godzinach 12:00-18:00 otwarta będzie Szkoła Magii i Iluzji, a także wystawa „Magiczny świat Harry’ego Pottera”.

Straszne dźwięki, pajęczyny, stare cegły, wieżyczki – tego nie można zapomnieć. Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję przenieść się do Szkoły Magii, w której nic nie jest zwyczajne.

Ruchome obrazy, klatki z sowami, świece, pająki, pajęczyny, miotły czy stanowisko alchemika z magicznymi atrybutami wprowadzą najmłodszych
w magiczny nastrój. W sali zaklęć uczniowie w wieku 4-12 lat wezmą udział w niesamowitych lekcjach magii. Siedząc w ławkach szkolnych będą świadkami pokazów, które zaprezentuje zaproszony czarodziej. Dzieci pomogą magikowi w pokazach oraz nauczą się kilku sztuczek. Podczas warsztatów alchemik przygotuje dla nich magiczny eliksir. Najmłodsi wezmą również udział w wyjątkowych animacjach, podczas których stworzą m.in. pająki z lizaków, sowy oraz własne różdżki.

Niezwykłą atrakcją będzie także wystawa pt. „Magiczny Świat Harry’ego Pottera”, przy której każdy będzie mógł  zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.W weekend 02-03.09.2017 r. w godzinach 12:00-18:00 zostaną zaczarowane również paragony klientów Zielonych Arkad. Pierwsze 100 osób, które zrobią zakupy za min. 100 złotych i podejdą do magicznego punktu CZARY-MARY, otrzyma książkę „Harry Potter”. Dodatkową atrakcją będą iluzjoniści, którzy urozmaicą czas niezwykłymi sztuczkami. Ponadto dzieci poniżej 12 roku życia otrzymają magiczne różdżki. To będzie zaczarowany powrót do szkoły!

Szkoła Magii i Iluzji oraz wystawa „Magiczny Świat Harry’ego Pottera” będą czekać na najmłodszych na placu eventowym w Zielonych Arkadach w dniach 30.08-03.09.2017 r. w godzinach 12:00-18:00. Przygotowane atrakcje są bezpłatne.