Home Bez kategorii Ciekawe zastosowania gniazdka smart

Ciekawe zastosowania gniazdka smart

Ciekawe zastosowania gniazdka smart

Gniazdka smart mają wiele zastosowań gdyż nie tylko pozwalają na dużą oszczędność prądu ale także zwiększają bezpieczeństwo domów i mieszkań, podczas gdy jesteśmy poza miejscem zamieszkania. 

Tym razem przedstawiamy wam ciekawe i praktyczne rozwiązania przy użyciu inteligentnego gniazdka, które podpowiedzieli uczestnicy naszego konkursu. Zobaczcie jakie są pomysły na zastosowanie inteligentnych gniazdek w domu.

  1. Choinka

Za oknami już widać pierwszy śnieg co oznacza, że już wielkimi krokami zbliżają się święta, a za tym idzie dekorowanie choinki i domu wewnątrz ale i na zewnątrz. Gniazdka smart nadają się świetnie aby podpiąć lampki choinkowe oraz ozdoby zewnętrzne i cieszyć się pięknymi ozdobami domu i ogrodu, które możemy sterować z dowolnego miejsca gdzie mamy połączenie z siecią!

  1. Zwierzęta domowe

Inteligentne gniazdka idealnie sprawdzą się także dla osób, które posiadają zwierzęta w terrarium bądź akwarium. Właściciele swoich pupili mogą zdalnie sterować oświetleniem i urządzeniami niezbędnymi do życia i prawidłowego rozwoju swoich zwierzątek czy ryb.

  1. Projektor gwiazd

Pokój dziecięcy to miejsce zwykle bardzo przytulne, pełne barw i koloru, z ciekawymi rozwiązaniami oświetleniowymi takie jak światełka czy projektor gwiazd, które ciekawią nasze pociechy do poznawania świata. Dzięki Gniazdku smart możemy zdalnie sterować światłem w dziecięcym pokoju dzięki czemu pokój jest bezpieczniejszy i ciekawszy dla dziecka.

  1. Sprzęty domowe

W dzisiejszym świecie każdy się spieszy i nieustannie biegnie od spotkania do spotkania. Co za tym idzie, można czasem zapomnieć odłączyć sprzęt elektroniczny z prądu. Z pomocą przychodzi gniazdko smart.

Inteligentne gniazdka możemy podłączyć do sprzętów domowych takich jak żelazko i gdy nawet zapomnimy je odłączyć z kontaktu możemy będąc poza domem wyłączyć je zdalnie ze swojego smartphone’a i kontynuować plan dnia bez stresu o sprzęty w domu, które zostały podłączone do gniazdka. Dodatkowo gniazdko może być świetnym pomocnikiem przy np elementach centralnego ogrzewania w domu.

  1. Oszczędność czasu dla śpiochów

Gniazdka smart mają także zastosowanie dla leniwych i ceniących sobie czas szczególnie o poranku. Gdy jeszcze nie wstaliśmy z łóżka możemy uruchomić toster na szybkie śniadanie, czajnik czy radio z ulubioną stacją i cieszyć się z dodatkowego czasu w ciepłym łóżeczku.

Więcej o gniazdkach Woox:

https://netinet.pl/GNIAZDKA/10594-woox-r5024-gniazdko-wifi-smart-plug-16a.html
https://netinet.pl/GNIAZDKA/12161-InteligentneSmartGniazdkoWiFi16APL.htmlDystrybutor marki WOOX w Polsce:

Netinet sp z o.o.

Arkuszowa 18,

01-934 Warszawa

tel: 22 213 11 50

e-mail: info@netinet.pl

Znajdź nas na:


***

Produkujemy wysokiej jakości inteligentne rozwiązania z zakresu Smarthome i Internetu Rzeczy (IoT). Naszą domeną są dostępne cenowo i łatwe w instalacji oraz w użytkowaniu produkty do zastosowania w mieszkaniach, domach i biurach. Zapewnienie bezpieczeństwa mienia, poprawa wydajności energetycznej oraz zwykła wygoda w codziennym życiu to główna zasada, którą kierujemy się projektując nasze rozwiązania.  

www.wooxhome.com 

Projekt Zero2 PR&Marketing || In love with technology || projektzero2.pl