Home Agd Co ma wspólnego smog i klimatyzator?

Co ma wspólnego smog i klimatyzator?

Co ma wspólnego smog i klimatyzator?

Klimatyzacja głównie kojarzona jest z ochładzaniem powietrza podczas letnich upałów. Nie każdy jednak wie, że może ona służyć przez cały rok. Klimatyzatory AUX JUPITER doskonale sprawdzają się również w zimie i to nie tylko dzięki funkcji ogrzewania.

 

W kraju coraz więcej mówi się o problemie smogu. Przy niskich temperaturach i bezwietrznej pogodzie poziom zanieczyszczeń powietrza stale się nasila i staje się zagrożeniem dla zdrowia naszego organizmu. W związku z tym ludzie coraz częściej sięgają po urządzenia oczyszczające powietrze. Cząsteczki, z których składa się smog są na tyle małe, że nie każdy filtr jest w stanie je wyłapać i usunąć.

Klimatyzatory z serii JUPITER wyposażone są w filtr PM 2.5, który zapewnia świeże i czyste powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu. Dodatkowo dzięki elektrostatycznej jonizacji, użyte filtry usuwają 99.9% szkodliwych mikrocząsteczek, które są szkodliwe dla naszych dróg oddechowych.Klimatyzatory JUPITER nie tylko oczyszczą powietrze w twoim pomieszczeniu, ale mogą pochwalić się również ekologiczną wydajnością. Dzięki zastosowaniu silników wentylatorów sprężarek typu BLDC, osiągają klasę energetyczną A++, potwierdzoną odpowiednią etykietą energetyczną zgodną z europejskimi wymaganiami. Nowo zaprojektowana płyta główna, zapewnia pobór energii w trybie czuwania na poziomie 0,3W. Jest to oszczędność energii o około 80%.

Klimatyzatory JUPITER tworzą w pomieszczeniu zdrowy i naturalny klimat. Bez względu na to, jakie warunki panują na zewnątrz, zawsze zapewniają odpowiednią temperaturę, optymalny poziom wilgotności, a także oczyszczają powietrze. W dobie panującego smogu jest to spora ulga dla organizmu, ale również idealne rozwiązanie dla dzieci i alergików.

Projekt Zero2 PR&Marketing || In love with technology || projektzero2.pl