Home Dom Czysta podłoga, suche dłonie – udoskonalony mop Ultramax marki Vileda wyręczy też ciebie

Czysta podłoga, suche dłonie – udoskonalony mop Ultramax marki Vileda wyręczy też ciebie

Nowy mop zestaw myjący Ultramax marki Vileda_fot. Vileda (13)
Nowy mop zestaw myjący Ultramax marki Vileda_fot. Vileda (11)
Nowy mop zestaw myjący Ultramax marki Vileda_fot. Vileda (16)
Nowy mop zestaw myjący Ultramax marki Vileda_fot. Vileda (14)

Mycie podłóg nigdy nie było tak proste, szybkie i precyzyjne. Marka Vileda wprowadziła właśnie na rynek nową wersję swojego najpopularniejszego mopa płaskiego Ultramax. To pierwszy mop płaski z bezdotykowym systemem wyciskania. Mycie odbywa się bez użycia siły i konieczności moczenia rąk.  

Czyszczenie podłóg to dla większości z nas pracochłonne zajęcie, zwłaszcza ze względu na przymus ciągłego moczenia rąk. Okazuje się, że nawet ta czynność może stać się łatwiejsza i przyjemniejsza dzięki płaskiemu mopowi nowej generacji – Ultramax.

Mycie ujdzie ci na sucho

Ulepszony system Ultramax doskonale sprawdzi się podczas codziennych porządków. Dzięki zaawansowaniu technologicznemu Ultramax jest idealnym pomocnikiem do wydajnego i komfortowego czyszczenia każdej powierzchni. Nowy kształt wyciskacza sprawia, że aplikacja mopa jest jeszcze łatwiejsza. Ulepszone sito zapewnia lepszą kontrolę podczas odsączania i uzyskanie pożądanej wilgotności wkładu bez konieczności brudzenia i moczenia rąk. Dzięki składanej stopie mopa, nakładkę można też w bez problemu wypłukać.Czyszczenie na piątkę z plusem

Ulepszony wkład z mikrofibry 2 w 1 idealnie poradzi sobie z myciem wszystkich powierzchni, a w szczególności parkietu. Vileda połączyła dwa rodzaje włókien dla jeszcze lepszych efektów czyszczenia. Włókna w białym kolorze wyczyszczą i wypolerują nawet najdelikatniejsze powierzchnie, nie pozostawiając smug i zarysowań. Natomiast czerwone usuną uporczywy brud i drobiny bez konieczności stosowania detergentów. Po skończonym    sprzątaniu nakładkę mopa można wyprać w pralce, a następnie w łatwy sposób umieścić na urządzeniu za pomocą czterech klipsów.

Komfort sprzątania

W oparciu o 150 lat doświadczenia marka Vileda stara się dostarczać klientom przemyślane rozwiązania, które nie tylko ułatwiają sprzątanie, ale także gwarantują najwyższy komfort podczas codziennych porządków. Innowacyjny system sprzątający Ultramax  sprawi, że każda powierzchnia podłogowa będzie idealnie czysta. To najprostszy i zarazem najskuteczniejszy sposób na czyszczenie podłóg bez moczenia rąk. I co ważne – najwygodniejszy.

Cena: 89 zł