Home Dom Jaki klimatyzator do sypialni?

Jaki klimatyzator do sypialni?

Jaki klimatyzator do sypialni?

Często wybierając klimatyzator do poszczególnych pomieszczeń w domu, zastanawiamy się jak wybrać odpowiedni oraz na co zwrócić uwagę. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę dobierając urządzenie do sypialni.

W sypialni z racji, że jest to miejsce odpoczynku powinniśmy instalować urządzenia o jak najmniejszym stopniu hałasu. Dlatego powinien to być pierwszy czynnik na który zwrócimy uwagę. Dodatkowo sypialnia zazwyczaj jest używana przez niewiele osób, dlatego warto przemyśleć kwestię inwestowania w super-wydajne urządzenie. Z uwagi na rzadkość korzystania z pomieszczenia a także samej klimatyzacji nie powinniśmy rozważać bardzo drogich modeli, które mogą się lepiej sprawdzać np. w salonie.

 

Najbardziej odpowiednim modelem jaki przedstawiciel marki AUX w Polsce proponuje jest AUX JUPITER. Emituje on hałas na poziomie 19 dB co czyni ten model jednym z najcichszych na rynku.

 

Oprócz głośności ważna jest także możliwość wyłączenia świecenia wyświetlacza, aby świecące diody nie przeszkadzały w śnie. Ciekawa jest również opcja włączenia trybu sleep (snu), która automatycznie kontroluje temperaturę pomieszczenia przez 5 godzin, po czym całkowicie wyłącza klimatyzator. Warto mieć także tryb i-feel ( czujnik temperatury w pilocie) wtedy klimatyzator kieruje się temperaturą czytaną w miejscu położenia pilota. 

Dodatkową zaletą jest filtr PM 2.5, który zapewnia świeże i czyste powietrze dzięki czterostopniowej filtracji.

 

Dowiedz się więcej co potrafi Jupiter:

 

http://www.cnaux.pl/klient-indywidualny/scienne/seria-jupiter/

 

Projekt Zero2 PR&Marketing || In love with technology || projektzero2.pl