Home Dom WYBIERZ TWÓJ ŻOLIBORZ

WYBIERZ TWÓJ ŻOLIBORZ

WYBIERZ TWÓJ ŻOLIBORZ

Żoliborz jest wyjątkową dzielnicą Warszawy, gdzie do dziś obszary zielone zajmują prawie jedną trzecią powierzchni. To wyjątkowe miejsce sąsiadujące ze ścisłym centrum warszawskiej metropolii. Historyczne założenia projektowe dotyczyły całego obszaru, dlatego nie ma tu przypadkowej i nieprzemyślanej zabudowy. Nowe, powstające tu osiedla podtrzymują prestiż eleganckiej, zielonej i spokojnej dzielnicy o pięknych tradycjach. Żoliborz sprawdza się jako dobre miejsce do życia dla ludzi w każdym wieku.

Oryginalna architektura dziewięciokondygnacyjnego budynku przy ulicy Anny German 20 zwraca uwagę nie tylko oryginalną „schodkową” formą zwieńczoną zielonym dachem i nawiązującą do okrętowej architektury wczesnego modernizmu. „Twój Żoliborz”, najnowsza inwestycja firmy Buszrem, jest interesująca również ze względu na staranność, z jaką w projekcie potraktowano funkcjonalność lokali i wygodę użytkowników. W budynku znalazło się 114 zróżnicowanych mieszkań – od kawalerek po pięciopokojowe, z tarasami lub balkonami (od 32 do 150 mkw powierzchni). Przede wszystkim zachowano różnorodność w rozwiązywaniu wyglądu i układu pomieszczeń. Na przykład aneksy kuchenne są oddzielone od salonu w sposób, który wydziela strefę roboczą, ale pozwala zachować kontakt wzrokowy z innymi użytkownikami salonu. Są również mieszkania z osobną, zamykaną kuchnią. Można też wybrać lokal z wydzielonym miejscem na szafę i garderobę. Część balkonów posiada duże schowki wpisujące się w elewację i wygląd całego budynku. Przeglądając rzuty dostępnych kwater można znaleźć – i to niezależnie od metrażu – mieszkania dobrze wystrefowane. To podnosi funkcjonalność i komfort użytkowania własnego kąta, szczególnie dla wspólnie zamieszkujących osób aktywnych w różnych porach dnia i nocy.

Trzykondygnacyjny parking podziemny, skomunikowany windą z resztą budynku, pomieści 120 wygodnych stanowisk dla samochodów. Cały blok, bezpośrednie otoczenie i drogi do niego zostaną przystosowane dla użytkowania przez osoby niepełnosprawne.

„Twój Żoliborz” jest bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta. Tuż obok przebiega kilka linii połączeń autobusowych i tramwajowych (przystanek Sady Żoliborskie). W okolicy znajduję się również stacja metra – Plac Wilsona. Dojazd samochodem do ścisłego centrum lub wydostanie się na drogi wylotowe ze stolicy zajmuje tylko kwadrans.

Zakończenie inwestycji planowane jest na trzeci kwartał 2020 roku, ale już teraz warto zainteresować się możliwością zamieszkania na warszawskim Żoliborzu.Inwestor: Buszrem

Biuro sprzedaży mieszkań:

Warszawa Włochy;

ul. Kłosia 8;

tel. 22 402 46 56

e-mail: mieszkania@buszrem.pl

tagi: