Home Edukacja Akcja – Warszawska Jesień Jogi

Akcja – Warszawska Jesień Jogi

Akcja – Warszawska Jesień Jogi

Znajdź szkołę jogi dla Siebie – zacznij ćwiczyć jogę w najlepszych szkołach jogi

Wracasz z urlopu do codziennej rutyny – dodaj do niej jogę! To najlepszy sposób na zachowanie wakacyjnego nastroju, sił i otwartego umysłu na długie jesienno-zimowe miesiące.

Tylko, którą szkołę wybrać? Według jakiego stylu ćwiczyć? Co jest dla mnie najlepsze?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Renomowane szkoły jogi z certyfikowaną kadrą zapraszają na zajęcia w ramach akcji Warszawska Jesień Jogi. 

Karnet umożliwia uczestniczenie w zajęciach w 9 warszawskich szkołach jogi „Bez pośredników” z Porozumienia Szkół Jogi, dając możliwość porównania i wyboru najlepszego dla Siebie miejsca, stylu praktyki i atmosfery. Koszt karnetu – 99 zł. 

O szczegółach akcji przeczytasz na portalu Porozumienia Szkół Jogi.

Karnet możesz wykorzystać w terminie od 7 września do 11 października 2015,  pozwoli Ci przetestować i znaleźć najlepszy dla Ciebie styl jogi, szkołę i rodzaj zajęć. Bo każdy znajdzie dla siebie odpowiednie zajęcia w różnorodnej ofercie najlepszych warszawskich szkół:

  • lubisz być w ruchu? Wybierz ashtanga jogę, dynamiczny styl, w którym zmieniasz pozycje wraz z oddechem (szkoły: Yoga Republic)
  • lubisz mieć dokładne wskazówki, co robić? – zacznij od Jogi metodą Iyengara (szkoły: Yogamudra)
  • Szukasz sposobu na szybkie oczyszczenie organizmu z toksyn? Wybierz Bikram Jogę, ćwicząc w temperaturze ok. 41 stopni i przy odpowiedniej wilgotności powietrza (szkoła: Bikram Joga) 

Niezależnie od stylu, jaki wybierzesz, ćwicząc jogę poczujesz, jak Twoje ciało rozluźnia się, nabiera elastyczności, siły, Twój umysł uczy się wyciszać i koncentrować, a z zajęć wychodzisz czując relaks i przyjemny przypływ energii.

  • Szukasz sposobu na poradzenie sobie ze stresem, zabieganiem, przemęczeniem, problemami ze snem? Joga jest idealnym rozwiązaniem
  • Jeśli szukasz ulgi dla bolącego kręgosłupa – joga Ci pomoże. Przy poważniejszych dolegliwościach wybierz dedykowane zajęcia terapii jogą, dla kręgosłupa i regeneracyjne (szkoły: Yoga Republic)
  • Jesteś w ciąży i chcesz się łagodnie wzmocnić i przygotować do porodu, znajdziesz dla Siebie dedykowane zajęcia kobiece (szkoły: Yoga Republic)
  • Joga jest dla każdego, bez względu na wiek. Przyjdź na grupy dla seniorów, ćwiczą z nami też 60, 70, 80 – latkowie (szkoły: Yogamudra)

 Szkoły biorące udział w akcji Warszawska Jesień Jogi:Yoga Republic.

Cały dochód ze sprzedaży karnetów zostanie przeznaczony na działalność statutową Stowarzyszenia Porozumienie Szkół Jogi.

 

* * *

Więcej informacji na temat jogi znajdziesz na portalu BosoNaMacie.pl

Organizator akcji: Warszawskie Szkoły Jogi „Porozumieniem Szkół Jogi

Dlaczego warto ćwiczyć jogę:

10 powodów, dla których warto ćwiczyć jogę – http://bosonamacie.pl/o-jodze/

9 korzyści z praktyki jogi – http://bosonamacie.pl/9-rzeczy-ktore-warto-wiedziec-rozpoczynajac-praktyke-jogi/

Stowarzyszenie Porozumienie Szkół Jogi

Media Connect Wiemy, jak wypracować i umocnić pozytywny, silny wizerunek Twojej firmy, marki, produktu. Tworząc strategię PR sięgamy zarówno po sprawdzone metody jak i nowatorskie pomysły. Stale poszukujemy nowych narzędzi Public Relations. Do realizacji założonego celu PR wykorzystujemy synergię pomiędzy doradztwem strategicznym a budowaniem poparcia wśród autorytetów i aktywnością o charakterze media relations. Jesteśmy partnerem dla naszych klientów tworząc relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.