Home Agd Action Energy odebrało nagrodę Delta 2018!

Action Energy odebrało nagrodę Delta 2018!

Action Energy odebrało nagrodę Delta 2018!

Action Energy po raz kolejny zdobyło nagrodę DELTA na najważniejszym wydarzeniu branżowym, gdzie firma prezentowała markę AUX.

 

W zeszłym tygodniu odbyło się kolejne najważniejsze wydarzenie branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2018 odbywa się co roku, także teraz. Już po raz 16-ty w dniach 27-28 lutego cała branża mogła spotkać się w Warszawie. Na targach nie zabrakło również firmy Action Energy – importera i generalnego dystrybutora marki AUX w Polsce oraz krajach Europy Wschodniej.Podczas targów firma otrzymała po raz kolejny nagrodę DELTA 2018. Jest to nagroda Stowarzyszenia Polska Wentylacja wyróżniająca firmy o największej dynamice obrotów. W tym roku Action Energy otrzymało II miejsce w kategorii firm działających na rynku poniżej 10 lat.

Jednak to nie koniec wrażeń! Dla odwiedzających firma przygotowała atrakcyjne stoisko, na którym zaprezentowała najnowsze urządzenia marki AUX. Dystrybutor nie narzekał na brak odwiedzających, którzy interesowali się wystawionym sprzętem, a po dłuższych dyskusjach mieli okazję spróbowania pysznego sushi przyrządzonego na stoisku.

Projekt Zero2 PR&Marketing || In love with technology || projektzero2.pl