Home Eventy Uroczyste otwarcie pierwszego na Śląsku centrum rozwodowego

Uroczyste otwarcie pierwszego na Śląsku centrum rozwodowego

Uroczyste otwarcie pierwszego na Śląsku centrum rozwodowego

W najbliższy piątek, 27 kwietnia, odbędzie oficjalne otwarcie kolejnego na mapie Polski, a pierwszego na Śląsku biura Centrum Rozwodowego „Kobieta i Rozwód”. Pierwsza na Śląsku filia działa w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa 14. Uroczystość otwarcia siedziby będzie okazją do spotkania się z założycielkami, ale i bezpłatnych porad psychologa i prawnika podczas Dnia Otwartego w sobotę 28 kwietnia.

Ideą Centrum Rozwodowego „Kobieta i Rozwód” jest wspólna pomoc sztabu specjalistów kobietom w trakcie rozwodu oraz odnajdywanie szans na osobisty rozwój kobiet – wyjaśnia Barbara Jacińska, pomysłodawczyni i założycielka gliwickiej filii, która jednocześnie przekonuje, że rozwód – choć jest trudną drogą życiową!, to jest też drogą do rozwoju. Taka jest też idea sieci „Kobieta i Rozwód”, co ma odzwierciedlenie w logo sieci.

Od teraz kobiety stojące przed trudną próbą życiową, jaką jest rozwód, mogą liczyć na kompleksowe wsparcie specjalistów w Gliwicach. Specjaliści ds. rozwodów, prawnicy, mediatorzy, psychologowie i psychoterapeuci służą tu swoją wiedzą, doświadczeniem i pomocą w trudnym procesie rozwodowym. Centrum jest przedsięwzięciem biznesowym i nie ma charakteru fundacji. Jednak obsługa jest tu wyjątkowa. Kobieta może liczyć na zrozumienie i przyjazną rozmowę, a przede wszystkim jest prowadzona przez cały czas prowadzenia sprawy, informowana na bieżąco o postępach.

W najbliższy piątek, 27 kwietnia, odbędzie się oficjalne i uroczyste otwarcie Centrum Rozwodowego „Kobieta i Rozwód” w Gliwicach. Centrum rozwodowe dotychczas funkcjonowało w ograniczonym zakresie ze względu na kłopoty lokalowe. Ale już jest! W godzinach od 17.00 do 20.00 można będzie odwiedzić biuro przy ul. Zwycięstwa 14 oraz poznać założycielkę sieci Panią Krystynę Rek i właścicielkę biura w Gliwicach Barbarę Jacińską.Zawsze miałam odwagę do podejmowania nowych wyzwań, trudnych decyzji i nie bałam się zmian. W pewnym momencie swojego życia, gdy małżeństwo stało się klatką, a brak zrozumienia moich potrzeb unieszczęśliwiał, podjęłam decyzję o rozwodzie. W obliczu rozstania kobieta często nie wie od czego zacząć, sama szuka specjalistów, próbując znaleźć wyjść z sytuacji. Targają nią emocje, a bardzo często nie ma z kim podzielić się swoimi wątpliwościami – mówi Barbara Jacińska. – W moim przypadku szukałam porad w internecie, prosiłam o rekomendacje do kogo mam się udać. Błądziłam po omacku od psychologa do prawnika, a jednocześnie musiałam wziąć odpowiedzialność za swoją decyzję, znosić pretensje bliskich, patrzeć na cierpienie dzieci. Ale ja tak w życiu mam, że porażkę próbuję przekuć w sukces. I tak też zrobiłam z moją porażką rodzinną. To było świetne przygotowanie i motywacja do otwarcia biura „Kobieta i Rozwód”, pierwszego na Śląsku, w Gliwicach – wyjaśnia B. Jacińska.

Dzień po uroczystym otwarciu siedziby w Gliwicach, czyli w sobotę 28 kwietnia, Centrum Rozwodowe „Kobieta i Rozwód” zaprasza na Dzień Otwarty. To okazja do bezpłatnych konsultacji ze specjalistkami rozwodowymi i prawnikami. Konsultacje prowadzone będą w godzinach od 11 do 15, konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna lub mailowa – tel. 663 247 650 lub gliwice@kobietairozwod.pl.

Centrum Rozwodowe „Kobieta i Rozwód”
Sieć franczyzowa „Kobieta i Rozwód” działa już w 14 największych miastach Polski – między innymi w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie, Białymstoku, Kielcach, Bydgoszczy i teraz w Gliwicach. Sieć stworzona została przez kobiety, które same przeszły rozwód – dla kobiet, które właśnie przechodzą tę trudną próbę życiową. Więcej informacji na stronie www.kobietairozwod.pl. Centrum Rozwodowe „Kobieta i Rozwód” w Gliwicach znajduje się przy ul. Zwycięstwa 14, lok. 51 – 52. Konsultacje są prowadzone po wcześniejszym umówieniu terminu. Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 663 247 650, e-mail: gliwice@kobietairozwod.pl oraz www.facebook.com/gliwice.kobietairozwod.

Krystyna Rek – pomysłodawczyni i założycielka „Kobieta i Rozwód”
Z wykształcenia psycholog, z ogromnym doświadczeniem w tematyce rozwodowej. Kobieta z pasją i determinacją. W codziennej pracy na pierwszym planie stawia klienta i jego potrzeby. Dba o to, aby siła zgranego zespołu i zbiór różnych doświadczeń specjalistów przełożyły się na efektywność działań i satysfakcję klientów. Wierzy, że tylko takie rozwiązanie przyniesie największe i najbardziej wymierne korzyści obu stronom. Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci, które stanowią jej motywację i siłę napędową w życiu.

Barbara Jacińska – założycielka biura „Kobieta i Rozwód” w Gliwicach
Kobieta pozytywna i energiczna, z ogromnym doświadczeniem zawodowym zdobytym w wielu branżach (przemysł, turystyka, handel i szkolenia). Z wykształcenia politolog, a z zamiłowania coach i mediator. W pracy stawia na kreatywność i entuzjazm w dokonywaniu zmian, co przekuwa na zawodowe sukcesy. W 2016 roku znalazła się w gronie „100 kobiet biznesu w Polsce” dziennika Puls Biznesu. Energię biznesową łączy z pasjami osobistymi, podejmując się prowadzenie biura „Kobieta i Rozwód”. Chętnie dzieli się z innymi swoim doświadczeniem życiowym i odwagą w podejmowaniu decyzji. Prowadzi bloga dla kobiet www.zycie.info.pl. Prywatnie mama dwóch synów, podróżniczka, właścicielka kota i psa.