Home Biznes Nowa oferta dla firm w Rkantor.com

Nowa oferta dla firm w Rkantor.com

Nowa oferta dla firm w Rkantor.com

Negocjowane kursy z rabatem do 80% na spread są już widoczne na stronie głównej Rkantor.com. Co jeszcze mogą zyskać klienci?

Oferta jest kierowana do klientów firmowych oraz klientów indywidualnych, którzy wymieniają odpowiednio duże wolumeny waluty. Rabat na spread do negocjacji z doradcą ds. rynków finansowych może wynieść nawet 80% i dotyczy wszystkich dostępnych w serwisie par walutowych.  Jest ich ponad 170, w tym crossy walutowe. Poza najbardziej popularnymi walutami, takimi jak EUR, USD, GBP, dostępne są też bardziej egzotyczne – RUB, NOK, SEK, RON.

Jak skorzystać z rabatu do -80% na spread?

Raz wynegocjowany rabat jest wprowadzany na stałe do panelu klienta Rkantor.com – po zalogowaniu klient widzi już kursy z rabatem i może dokonywać wymiany w dowolnym momencie. Do dyspozycji ma usługi:

  • wymiana natychmiastowa – w czasie rzeczywistym, środki na wymianę pobierane są z konta klienta w Rkantor.com
  • wymiana z odroczoną wpłatą – wymiana walut po kursie widocznym na ekranie, a środki na transakcję dosyła w ciągu dwóch dni roboczych.
  • zlecenie oczekujące – klient wpisuje kurs, po jakim chciałby dokonać wymiany. Jeśli jest on dostępny w serwisie w podanym przez niego terminie, zlecenie jest realizowane.
  • zlecenie zabezpieczające – klient podaje minimalną i maksymalną wartość kursu, po jakim chciałby dokonać wymiany. Jeśli jedna z tych wartości jest dostępna w serwisie, transakcja zostaje zrealizowana.
  • alert kursowy – klient wpisuje wartość kursu, po jakim chce wymienić walutę. Jeśli jest on dostępny w serwisie, wysyłane jest powiadomienie SMS i na e-mail.


Kompleksowa oferta: szybkie przelewy i dostęp do rachunków walutowych

Co jeszcze przygotował dla swoich klientów Rkantor.com? Opowiada Piotr Konarski, Kierownik Działu Sprzedaży Rkantor.com:

https://www.youtube.com/watch?v=hmzAu6cFUSI

Rkantor.com to prężnie rozwijająca się platforma do wymiany walut i przelewów, której właścicielem jest Raiffeisen Solutions (Regon: 147328940) – spółka Raiffeisen Polbank. Rkantor.com ma status krajowej instytucji płatniczej, co oznacza, że jest nadzorowany przez KNF. Klienci Rkantor.com za darmo korzystają z kont w 19 walutach i kantoru do wymiany walut w opcji natychmiastowej i z odroczoną wpłatą. W ofercie poza darmowymi, natychmiastowymi przelewami do 15 banków są przelewy zagraniczne do 245 państw w stałych stawkach, niezależnych od wysokości przesyłanej kwoty (od 1 euro do 15 zł w opcji SHA). Z Rkantor.com można też za darmo wypłacać gotówkę w 8 walutach w oddziałach Raiffeisen Polbank.