Home Biznes Rozlicz PIT za darmo w Avenidzie Poznań

Rozlicz PIT za darmo w Avenidzie Poznań

Rozlicz PIT za darmo w Avenidzie Poznań

Zbliża się ostateczny termin złożenia rocznych zeznań podatkowych. W dniach 6-7 kwietnia w godzinach 12:00-20:00 klienci Avenidy Poznań będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów z urzędów skarbowych i z ich pomocą wypełnić i wysłać PIT na miejscu przez Internet.

Rozliczenie z urzędem skarbowym dla niejednego stanowi trudność, dlatego wzorem ubiegłych lat klienci naszej galerii będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad eksperckich oraz pomocy przy wypełnianiu formularzy PIT. W ramach akcji organizowanej przy współpracy z Krajową Administracją Skarbową można sprawnie rozliczyć się z fiskusem nawet podczas zakupów – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.Przy stanowiskach zlokalizowanych na poziomie II czekać będą pracownicy Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu, którzy bezpłatnie pomogą wypełnić i wysłać PIT przez Internet. Aby złożyć zeznanie podatkowe należy zabrać ze sobą dokumenty. Oprócz zeszłorocznego rozliczenia PIT, niezbędnego do uwierzytelnienia danych w systemie komputerowym, potrzebne będą: PIT-11 otrzymany od pracodawcy oraz potwierdzenie dokonania wydatków, które podatnik chce odliczyć.

Punkt akcji bezpłatnego rozliczenia PIT czynny będzie w piątek (6 kwietnia) i sobotę (7 kwietnia) w godzinach 12:00-20:00 na poziomie II w Avenidzie Poznań.