Home Internet Sklep internetowy marki Vileda w nowej odsłonie! Wygodne zakupy zawsze i wszędzie

Sklep internetowy marki Vileda w nowej odsłonie! Wygodne zakupy zawsze i wszędzie

Sklep internetowy marki Vileda w nowej odsłonie! Wygodne zakupy zawsze i wszędzie

Marka Vileda, znana z doskonałej jakości innowacyjnych akcesoriów do sprzątania, zaprezentowała nową wersję firmowego sklepu internetowego. Szata graficzna przeszła redesign, a zakupy stały się jeszcze bardziej komfortowe.

Nowy layout z większymi grafikami sprawił, że sklep jest bardziej przejrzysty i łatwiejszy w nawigowaniu. Prosty i klarowny podział kategorii umożliwia użytkownikom szybkie przeniesienie się do konkretnych produktów z poziomu strony głównej. Dla wygody klientów, zarówno na stronie głównej e-sklepu, jak i podstronach komunikowane są aktualne promocje – tak, by w prosty sposób można było do nich dotrzeć. Wdrożenie nowej wersji serwisu poprzedziła analiza statystyk i zachowań zakupowych klientów w dotychczasowym sklepie. Programiści położyli duży nacisk na szybkość ładowania serwisu i optymalizację nawigacji.Chcieliśmy, aby nasi klienci cieszyli się pełną wygodą zakupów, dlatego wprowadziliśmy także znaczne udogodnienia na etapie koszyka. Dzięki wdrożonym zmianom proces finalizacji zamówienia jest teraz intuicyjny i czytelny. Sklep został zaprojektowany w technologii responsywnej (RWD), która umożliwia dokonanie zakupu zarówno na komputerze, tablecie lub telefonie. Na każdym z tych nośników są one tak samo komfortowe i przyjemne – mówi Magdalena Jaklewicz ekspert marki Vileda.

Za projekt i wdrożenie nowej wersji sklepu internetowego odpowiada interaktywna agencja Venti. Efekty można obejrzeć na www.sklep.vileda.pl