Home Logistyka “TOP EMPLOYER POLAND” I “TOP EMPLOYER EUROPE” DLA DHL EXPRESS

“TOP EMPLOYER POLAND” I “TOP EMPLOYER EUROPE” DLA DHL EXPRESS

“TOP EMPLOYER POLAND” I “TOP EMPLOYER EUROPE” DLA DHL EXPRESS

Firma DHL Express ponownie zdobyła prestiżową certyfikację Top Employer Poland 2018 oraz Top Employer Europe 2018 za wyjątkową politykę zatrudnienia, lokującą ją w gronie najlepszych pracodawców w Europie. Według niezależnego badania Top Employers Institue, DHL Express wyjątkowo troszczy się o swoich pracowników, zaś przyznane jej wyróżnienie jest wyrazem uznania za postawę wspierającą rozwój pracowników. To nie pierwsze wyróżnienie dla organizacji. Wysoką pozycję w gronie najlepszych pracodawców uhonorowanych tytułem Top Employer, firma utrzymuje na szczeblu krajowym od 2014 roku, zaś międzynarodowym od 2016 roku.

 

Top Employers Institute to niezależna organizacja badająca politykę zatrudnienia znaczących globalnych pracodawców i porównująca ją ze standardami międzynarodowymi. Przeprowadzane co roku badanie wskazuje wiodących globalnych pracodawców, którzy tworzą idealne warunki pracy, dbają o talenty i rozwój pracowników na wszystkich szczeblach organizacji oraz dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. Firmy biorące udział w globalnej certyfikacji są globalnie aktywne i uczestniczą w certyfikacji w różnych państwach oraz na różnych kontynentach. Wszystkie organizacje, które zdobędą certyfikację w co najmniej pięciu krajach regionu, zasługują na specjalne wyróżnienie certyfikacją Top Employers Europe 2018. Niezależne badanie wykazało, że oferują one wyjątkowe warunki pracy we wszystkich krajach, gdzie zdobyły certyfikat. Wyniki tegorocznego badania zapewniły DHL Express (Poland) obecność w prestiżowej, międzynarodowej grupie certyfikowanych Top Employers w Europie.

 

Top Employers Institute wysoko ocenił politykę zatrudnienia firmy DHL Express (Poland) w oparciu o następujące kryteria:

  • Strategia rozwoju talentów
  • Planowanie potrzeb kadrowych
  • Wdrażanie nowych pracowników (on-boarding)
  • Szkolenia i rozwój
  • Zarządzanie wynikami
  • Rozwijanie umiejętności przywódczych
  • Rozwój kariery i planowanie sukcesji
  • Wynagrodzenia i świadczenia
  • Kultura.


„Optymalne warunki pracy zapewniają pracownikom możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.” – podkreśla Magdalena Kusik, Country Manager Poland w Top Employers Institute: „Z naszego kompleksowego badania wynika, że DHL Express (Poland) Sp. z o.o. tworzy wyjątkowe środowisko pracy i zapewnia szeroką gamę inicjatyw obejmujących nie tylko świadczenia dodatkowe i warunki pracy, ale także dobrze przemyślany system zarządzania wynikami, spójny z kulturą organizacyjną firmy.”

 

„Zaangażowani pracownicy i kurierzy to pierwszy filar strategii biznesowej DHL Express, dlatego znalezienie się w gronie Top Employers –  kolejny rok z rzędu – to dla nas ogromny zaszczyt i potwierdzenie, że nasza polityka personalna wspiera budowanie wyjątkowego, wspierającego zaangażowanie, miejsca pracy – powiedziała Joanna Augustynowicz, dyrektor ds. personalnych w DHL Express (Poland).  Mamy świadomość, że tytuł TOP EMPLOYER zobowiązuje, dlatego każdego roku dokładamy wszelkich starań, aby DHL Express był dla naszych pracowników nie tylko miejscem pracy, ale także źródłem satysfakcji, dumy, rozwoju osobistego i inspiracji do doskonalenia, a każdy dzień – zgodnie z naszą zasadą „Have your best day every day!” – był najlepszym dniem pracy.”

 

 

Informacje o Top Employers Institute oraz o certyfikacji Top Employers dostępne pod adresem: www.top-employers.com.