Home Dom BUSZREM URUCHOMIŁ KOLEJNY WĘZEŁ BETONIARSKI

BUSZREM URUCHOMIŁ KOLEJNY WĘZEŁ BETONIARSKI

BUSZREM URUCHOMIŁ KOLEJNY WĘZEŁ BETONIARSKI

Oprócz systematycznie rozwijanej oferty prefabrykacji, Buszrem jest dla inwestorów z Włocławka i okolic dostawcą betonu towarowego. Rozwój firmy to nie tylko zwiększona wydajność ale również inwestycje. W firmie dział trzeci już, nowoczesny węzeł betoniarski.

30 lat obecności firmy na rynku zobowiązuje. Buszrem gwarantuje kontrahentom produkcję betonu z wysokiej klasy surowców. Zachowanie odpowiednich norm, specyfikacji technicznych oraz certyfikacji pozwala uzyskać beton o jednorodnym składzie, w szerokim zakresie klas wytrzymałościowych i parametrów technicznych. Wszystko dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Zapewnia również transport materiału na miejsce inwestycji i wbudowanie mieszanki.W firmie uruchomiono trzeci już węzeł betoniarski do produkcji mieszanek betonów towarowych i betonów do prefabrykacji. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na produkcję automatyczną, z pełną wizualizacją wszystkich etapów procesu – dostarczając beton w szerokim zakresie klas i typów. System automatyki SIMEM zapewniający m.in. pełną kontrolę procesów załadunku, ważenia, rozładunku i tworzenia receptur. Gwarantuje to wysokie standardy jakościowe produkcji. Jednocześnie wydajność Zakładu Prefabrykacji Buszrem we Włocławku wzrosła do 200 m3 na godzinę. Stawia to firmę wśród największych wytwórców betonu towarowego w regionie.

Na rosnący krąg zadowolonych klientów ma wpływ również system dostaw. Priorytetem działania jest bowiem szybkość dostaw i dobra cena najwyższej jakości produktu.