Home Dom MALTA PŁUKANA

MALTA PŁUKANA

Jaka kostka brukowa? Najlepiej o prostej formie. Malta – szlachetna kostka brukowa, to pięć prostokątów o różnej długości boku oraz jednym kwadracie. Tworzy nawierzchnie kształtowane prostymi liniami i geometrycznymi kształtami.Standardowa grubość 6 cm pozwala na wszechstronne zastosowanie – od ścieżek ogrodowych po podjazd. Malta jest kostką bezfazową. Ułożona zgodnie ze sztuką budowlaną tworzy równą i gładką nawierzchnię.

Barwy w wersji płukanej powstały w wyniku pokrywania górnej warstwy kostki naturalnymi kruszywami. Spokój i harmonię swojej regularności szlachetna kostka brukowa Malta wzmacnia dostępną kolorystyką. W nawierzchniach o fantazyjnych kształtach i skomplikowanych wzorach, z powodzeniem łączy się z drobną, płukaną kostką Kreta. Otwiera to dodatkowo możliwości w operowaniu barwą i akcentowaniem wybranych fragmentów nawierzchni.

Malta Wymiary: 13,6 x 18,2; 16 x 18,2; 18,2 x 18,2; 20,5 x 18,2; 25,1 x 18,2; 27,4 x 18,2 cm Kolory (wersja płukana kostki): jasnoszara, grafit, melanż antracytowy żółta, kokosowy, mleczny Producent: Buszrem
Kostka Malta płukana (fot. Buszrem)