Home Dom PŁYTY BURSZTYN – NOWOŚĆ BUSZREMU

PŁYTY BURSZTYN – NOWOŚĆ BUSZREMU

PŁYTY BURSZTYN – NOWOŚĆ BUSZREMU

Piękny, ceniony w jubilerstwie kamień, od starożytności fascynował swoim wyglądem i właściwościami. Na rynku pojawiły się właśnie płyty tarasowe Bursztyn w kolorze nawiązującym do jego wyjątkowej barwy.

Nowe płyty dedykowane na tarasy i ścieżki piesze charakteryzuje wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne (zamrażanie i rozmrażanie) oraz wysoka zgodność wymiarów wszystkich produkowanych egzemplarzy. Pierwsza z wymienionych cech odpowiada cyklom natury w naszym klimacie, druga ważna jest dla szybkiej pracy wykonawców i zgodności realizacji z przygotowanym wcześniej projektem.

Bursztyn to płyty szlachetne. Swój wygląd i cechy użytkowe uzyskały w specjalnym procesie produkcji. Obejmuje on dwa rodzaje wykończenia: śrutowanie lub szczotkowanie (curlingowanie). Śrutowanie polega na obijaniu powierzchni płyty kuleczkami śrutu. Z kolei nawierzchnia curlingowana powstaje dzięki wygładzaniu płyt specjalnymi szczotkami. Obie mają antypoślizgowy charakter, a powierzchnia szczotkowana oprócz naturalnego wyglądu jest przyjemna w dotyku.

Jednak tym, co najbardziej zwraca uwagę są naturalne kruszywa dodawane w procesie produkcji do górnej warstwy płyty. To od nich pochodzi charakterystyczna ciepła, słoneczna barwa harmonizująca z brązami i zielenią. Kolorystyka i faktura płyt Bursztyn sprawdzi się w naturalnej i rustykalnej stylistyce, nadając tarasom i ścieżkom ogrodowym ciepłego i klimatycznego nastroju.

Płyty Bursztynwykończenie: śrutowane / curlingowane (szczotkowane)

grubość: 38 mm

długość / szerokość: 40 x40 cm/ 40 x 60 cm

Cena: 80 PLN netto/szt. (98,40 PLN brutto/ szt.)

Producent: Buszrem