Home Materiały budowlane Polska reprezentacja na ISH

Polska reprezentacja na ISH

Polska reprezentacja na ISH

Przed nami kolejna edycja targów ISH we Frankfurcie nad Menem. Na największej międzynarodowej imprezie branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych nie zabraknie marki MK Systemy Kominowe. W dniach 11-15 marca wiodący producent kominów ze stali nierdzewnej zaprezentuje swoją najnowszą ofertę.

Każdą edycję targów odwiedza blisko 200.000 profesjonalistów. To doskonała okazja, z której korzysta ponad 2.500 firm, do  wprowadzenia na światowy rynek najnowszych produktów, technologii i rozwiązań.

ISH od lat zaspokaja zapotrzebowanie na komfort, wygodę, dobre samopoczucie i estetykę w branży HVAC. Zintegrowane rozwiązania są w stanie sprostać wszystkim tym wymaganiom i w decydujący sposób przyczyniają się do energooszczędnych i przyjaznych dla zasobów systemów budowlanych.Na targach producenci wyposażenia łazienek i instalacji wodno-sanitarnych prezentują nowatorskie rozwiązania i najnowszy design. W segmencie techniki energetycznej  i klimatyzacyjnej przedstawiane są ekologiczne i energooszczędne technologie: nowoczesne i innowatorskie systemy ogrzewania oraz klimatyzacji budynku.

W nurt ten wpisuje się marka MK Systemy Kominowe. Podczas tegorocznej edycji  kominy MK będą prezentowane na ponad 90m2. Zostaną przedstawione rozmaite rozwiązania do różnego rodzaju paliw, stosowane w budownictwie mieszkaniowym na rynkach europejskich, a także bogata oferta systemów do kotłów kondensacyjne, w tym również systemy stosowane w budownictwie wielorodzinny. Na stoisku znajdzie się także duża ekspozycja rozwiązań dla przemysłu.  

– W poprzednich edycjach udało nam się nawiązać wiele relacji biznesowych. W tym roku zapraszamy naszych klientów i nowych gości do odwiedzenia naszego głównego stoiska: 11. 1 E76, a także stoiska z rozwiązaniami dla branży kominkowej – 9.2.F10. Międzynarodowe targi to najlepsza okazja do wprowadzania nowych produktów, ale także zapoznania się z rozwiązaniami, które są stosowane na innych rynkach. Opinie naszych klientów to największa wartość, która pozwala nam tworzyć niezawodne systemy kominowe – mówi Anna Rotkis-Dziadul, Dyrektor Sprzedaży MK Systemy Kominowe.