Home Moda Kurs szycia pod choinkę

Kurs szycia pod choinkę

Kurs szycia pod choinkę

Koniec listopada i początek grudnia to najwyższa pora, aby zacząć gromadzić świąteczne prezenty.  Sklepy pełne są gadżetów, bibelotów i innych rzeczy, które według sprzedawców będą idealnym prezentem dla naszych najbliższych. Jeżeli jednak chcemy, żeby nasz prezent był naprawdę wyjątkowy i długo sprawiał radość obdarowanej osobie warto pomyśleć o wykupieniu kursu szycia i wykroju w Manufakturze Formy Jonquil.

Krakowski atelier krawieckie w swojej ofercie obok szycia na miarę posiada również ofertę kursów szycia i wykroju pod okiem profesjonalnych i doświadczonych krawcowych. Podarowanie kursu jako prezentu dla mamy, siostry czy przyjaciółki to doskonały pomysł. Jeśli zdecydujemy się na pakiet dla dwóch osób, będzie to doskonała okazja, aby wspólnie spędzić czas, a dodatkowo nauczyć się czegoś nowego.Oferowane przez nas kursy szycia i wykroju cieszą się w okresie przedświątecznym sporym zainteresowaniem. Na kurs bardzo często przychodzą zarówno osoby, które znają już podstawy i chciałyby udoskonalić swój warsztat, są też taki, które nigdy nie miały odczynienia z maszyną do szycia, ale mają do tego ogromny zapał. Do każdego z naszych kursantów podchodzimy w sposób indywidualny i poświęcamy tyle czasu, ile potrzebuje – mówi Justyna Serwańska, manager Manufaktury Formy.

W czasie kursu uczestnicy mają szansę poznać podstawowe techniki krawieckie oraz dowiedzieć się w jaki sposób wykorzystać ubrania czy materiały jakie już mają w swoich domach. Dla właścicieli Manufaktury Formy wartości ekologiczne są bardzo ważne, dlatego w czasie trwania kursu zachęcają uczestników to tego, aby ponownie wykorzystywali materiały.

W czasie kursu pokazujemy nie tylko jak stworzyć ubrania od podstaw, ale też prezentujemy, jak przerobić te już gotowe. Modowy recykling staje się coraz popularniejszy, podobnie jak wszystkie rzeczy DIY – przekonuje Justyna Serwańska.