Home Moda Pierwszy butik Michaela Korsa w Katowicach. Tylko w SCC

Pierwszy butik Michaela Korsa w Katowicach. Tylko w SCC

Pierwszy butik Michaela Korsa w Katowicach. Tylko w SCC

Po Warszawie, Poznaniu, Gdyni i Krakowie przyszedł czas na katowicką Silesię City Center – to tu od 15 grudnia można zakupić luksus w przystępnej cenie – jak mówi się o produktach amerykańskiego projektanta Michaela Korsa. Ulubieniec Jennifer Lopez, Heidi Klum czy Catherine Zeta-Jones teraz ma okazję zachwycić wszystkie kobiety odwiedzające największe centrum handlowe na Śląsku.

W Silesia City Center nieustannie poszerzamy ofertę marek Premium, tak by spełnić oczekiwania i potrzeby wszystkich naszych Klientek. Michael Kors to znany na całym świecie, wielokrotnie nagradzany projektant ubrań i akcesoriów luksusowych. Marka sygnowana jego imieniem i nazwiskiem ma już ponad 500 sklepów na całym świecie, w tak renomowanych lokalizacjach, jak Nowy Jork, Londyn, Mediolan, Paryż, Tokio i Dubaj. Cieszymy się, że nasze Centrum dołączyło do tej prestiżowej listy – mówi Monika Pyszkowska, dyrektor Silesia City Center.

Na 165 m2 powierzchni salonu w SCC znaleźć można produkty z kolekcji damskiej MICHAEL Michael Kors, w tym: torebki, obuwie i kobiece ubrania seryjne, a także zegarki, biżuterię, okulary Michael Kors oraz niektóre zapachy z linii perfum marki. Wystrój butiku odzwierciedla właściwy dla marki prestiż i blask. Połączenie olśniewającego przepychu wspólnie ze stonowaną i neutralną paletą barw tworzą niezwykłą atmosferę doświadczania luksusu dostępną dla każdego, kto przekroczy próg salonu.Otwierając swoje drzwi na marki Premium, centrum handlowe Silesia City Center wpisuje się w ponadprzeciętny kanon trendów, łącząc towary luksusowe z dobrymi jakościowo produktami dostępnymi dla każdego klienta. W 2016 roku do grona najemców Centrum dołączyły takie marki premium, jak m.in.: MAX&Co., Laurel, Hugo Boss, Celebrity, Swiss, AGGI i Joop!

***

Silesia City Center to jedno z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w Polsce, o największej powierzchni komercyjnej na Śląsku. Uznane przez  Polskie Stowarzyszenie Najemców Powierzchni Handlowych za galerię nr 1 pod względem doboru oferty, SCC oferuje najlepszy w Polsce mix sklepów, punktów usługowych, restauracji i miejsc, w których można owocnie spędzać czas wolny. W Silesia City Center znaleźć można luksusowe butiki, popularne marki, punkty usługowe, park zabaw dla dzieci, powszechnie lubiane restauracje i kawiarnie, a także jedno z największych na Śląsku kin. Nic dziwnego, że rocznie SCC odwiedza ponad 13 milionów klientów.