Home Nieruchomości F.B.I. TASBUD S.A. podsumowuje ubiegły rok i zapowiada ambitne cele na 2018

F.B.I. TASBUD S.A. podsumowuje ubiegły rok i zapowiada ambitne cele na 2018

F.B.I. TASBUD S.A. podsumowuje ubiegły rok i zapowiada ambitne cele na 2018

Spółka F.B.I. TASBUD S.A. przeanalizowała wyniki uzyskane w 2017 r. Generalny Wykonawca posiadający wyłącznie polski kapitał zrealizował założone cele, zaś w 2018 r. firma planuje umocnić swoją pozycję na zagranicznych rynkach.
Szacowany wzrost obrotu firmy wyniósł 85% (dane procentowe w stosunku do roku 2016). Zadowalający wynik został osiągnięty dzięki przedłużeniu współpracy ze stałymi inwestorami, którzy po raz kolejny obdarzyli zaufaniem F.B.I. TASBUD S.A. oraz podpisaniu umów, dotyczących realizacji ambitnych projektó w, z nowymi partnerami. W 2017 r. wzrost średniej wartości inwestycji wyniósł 59%.
W ubiegłym roku F.B.I. TASBUD S.A. zakończyła budowy projektów z zakresu użyteczności publicznej m.in. Domu Kultury KADR, jednego z najnowocześniejszych obiektów kulturalnych w Warszawie oraz jedynego takiego budynku w Europie, wielu inwestycji mieszkaniowo-usługowych, w tym „Przy Woronicza” (dla Grupo Lar) oraz budynków biurowych np. przy ul. Arkuszowej. Ponadto firma kontynuowała realizację długoterminowego kontraktu z Lotniskiem Chopina.
Niewątpliwy wpływ na dynamiczny rozwój firmy ma także zaangażowana, doświadczona kadra, składająca się zarówno z wykwalifikowanych specjalistów, jak i ambitnych osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Liczba pracowników w 2017 r. wzrosła o ponad 32%.„Nasze motto – ‘Bazując na doświadczeniu budujemy stabilną przyszłość’, doskonale oddaje charakter Spółki oraz jej cele. Głównym założeniem, które realizujemy jest dążenie do wspólnego sukcesu w skali globalnej (zarówno na krajowym rynku, jak i zagranicą), dlatego w 2018 r. chcemy umocnić naszą pozycję na zagranicznych rynkach i rozwijać działalność eksportową” – komentuje Bogdan Czapczuk, Prezes F.B.I. TASBUD S.A.
Generalny Wykonawca wychodzi naprzeciw nowym technologiom i inteligentnym systemom
w budownictwie. Firma bazuje na synergii polegającej na połączeniu bogatego doświadczenia Spółki
z nowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami.
„Chcemy, aby firma nieustannie się rozwijała, dlatego chętnie realizujemy ambitne projekty, które wymagają zastosowania nowatorskich rozwiązań oraz specjalistycznej wiedzy. Zainicjowaliśmy stałą współpracę ze środowiskiem naukowym i biznesowym. W Spółce funkcjonuje Pion Naukowo – Badawczy, w skład którego wchodzą wybitni naukowcy, w tym również profesorowie stanowiący autorytety w branży. W bieżącym roku zamierzamy rozwijać działalność naukowo – badawczą, tak aby móc realizować nawet najbardziej wymagające projekty na najwyższym poziomie” – komentuje dr inż. Andrzej Czapczuk, Wiceprezes oraz Dyrektor Generalny F.B.I. TASBUD S.A.