Home Dom OSIEDLE PRZYJAZNE LUDZIOM

OSIEDLE PRZYJAZNE LUDZIOM

OSIEDLE PRZYJAZNE LUDZIOM

Borsucza 55” – to osiedle położone w północnej części dzielnicy Włochy – Rakowie. Wysokość budynku waha się od 3 do 7 kondygnacji. Ma przy tym łamaną podstawę. W niczym nie przypomina to typowego „bloku mieszkalnego”. Przeciwnie – dzięki obecności balkonów, tarasów, loggii lub ogródka w każdym mieszkaniu można poczuć się tu jak „w domu”.

Wśród 147 mieszkań o różnej powierzchni bez trudu można wybrać to właściwe, zgodne z własnymi preferencjami. Salon od wschodu, zachodu, południa? Kształt budynku pozwala na spełnienie również takich wymagań. Podziemne parkingi, boksy lokatorskie i nowoczesne windy to już standard, ale Borszucza 55 w całości została również dostosowana dla osób niepełnosprawnych. Podane wyżej przykłady to praktyczne zastosowanie zasady funkcjonalności, które konsekwentnie wciela w życie na swoich inwestycjach deweloper – firma Buszrem. Między innymi za te działania otrzymała w ubiegłym roku tytuł Dewelopera Roku.

Swoboda czyli czym jest mieszkanie funkcjonalne

Borsucza 55 to nie tylko architektura przyjazna dla oka i rytmu miejskiego życia. Obiekt zaprojektowano z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Wszystkie mieszkania są podzielone na strefę dzienną i nocną. To większy komfort życia użytkowników. Aktywność jednych nie zakłóca snu i odpoczynku drugich. Wszystkie mieszkania otrzymały dostęp z pokoju dziennego do balkonu, loggii lub tarasu. Dla mieszkań na parterze przewidziane są ogródki. Układ ścian konstrukcyjnych pozwala z dużą swobodą zaaranżować wnętrza według własnych preferencji czy upodobań.Zielona dzielnica

Raków to sporo kameralnej zabudowy jednorodzinnej i dostęp do terenów zielonych. Dzielnica cieszy się dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Są tu szkoły, przedszkola, żłobki, centra handlowe. Tramwaje i autobusy gwarantują dobrą komunikację z centrum miasta. Tylko 15 minut piechotą dzieli Borsuczą 55 od stacji PKP Rakowiec. Położenie osiedla pomiędzy alejami Jerozolimskimi i aleją Krakowską zapewnia sprawny dojazd samochodem do centrum lub wyjazd z miasta na obwodnice S2 i S8. Niedaleki Park Szczęśliwicki zachęca do aktywności bogatym zapleczem sportowym i rekreacyjnym.

***

Ukończenie prac przy inwestycji „Borsucza 55” planowane jest na koniec przyszłego roku ale już teraz można kontaktować się z Biurem Sprzedaży Mieszkań.