Home Biznes Silesia City Center z nową siłownią. Calypso Fitness nowym najemcą największego centrum handlowego na Śląsku

Silesia City Center z nową siłownią. Calypso Fitness nowym najemcą największego centrum handlowego na Śląsku

Silesia City Center z nową siłownią. Calypso Fitness nowym najemcą największego centrum handlowego na Śląsku

Do grona najemców Silesia City Center dołączył lider rynku fitness w Polsce. Klub Calypso Fitness o powierzchni prawie 2200 mkw. wyposażony został w klimatyzowaną salę do zajęć fitness, siłownię, strefę funkcjonalną, strefę wolnych ciężarów, klatkę do Cross Trainingu, sauny fińskie, salę do Power Bike oraz strefę bezpłatnej opieki nad dziećmi Kids Play. To największy obiekt marki na Śląsku.

Silesia City Center stawia na nieustanny rozwój – do grona najemców dołączył Calypso Fitness. Wielowymiarowość centrum handlowego odpowiada na potrzeby rynku i my staramy się je zapewnić. Cieszymy się, że lider rynku fitness w Polsce powiększy część rozrywkową naszego Centrum, z której nasi klienci chętnie korzystają. Oprócz kina czy szkoły tańca teraz będą mogli zadbać o kondycję fizyczną na dużej powierzchni i wysokiej jakości sprzętach – mówi Iwona Mroczek dyrektor Silesia City Center.Calypso Fitness od lat propaguje zdrowy styl życia i sportowe pasje, dbając o realizację celów treningowych klubowiczów. Oprócz nowoczesnego sprzętu, mogą oni korzystać z opieki doświadczonych trenerów, otrzymać indywidualny plan treningowy oraz nielimitowany dostęp do  kompleksowych pomiarów komponentów ciała na najnowocześniejszym urządzeniu Tanita. W klubie – oprócz rozbudowanej strefy cardio i wolnych ciężarów – do dyspozycji klientów jest sala do zajęć Power Bike. Dodatkowo każdy może skorzystać z porad doświadczonych trenerów, a po treningu zregenerować swoje siły w saunie. Na siłownię mogą przychodzić również rodzice ze swoimi pociechami, ponieważ na terenie klubu znajduje się kącik zabaw dla dzieci, w którym najmłodsi mogą bawić się pod okiem animatorów, gdy ich rodzice są na treningu. W ramach oferty przedsprzedażowej nowi klubowicze otrzymają dodatkowe miesiące treningów, prywatną opiekę medyczną oraz torbę treningową.

Klub jest do dyspozycji klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00 oraz w każdą sobotę i niedzielę od 8:00 do 20:00.