Home Bez kategorii KOSTKA (PŁYTA) ELBA

KOSTKA (PŁYTA) ELBA

Kostki Elba łączą w sobie minimalistyczną prostotę ze stonowaną i harmonijną kolorystyką.

Przy oszczędnych środkach wyrazu geometryczna Elba swoją estetykę kształtuję prostymi liniami. Przeznaczona na ścieżki dla ruchu pieszego podkreśla to co najlepsze i najważniejsze w sąsiadującej z nią architekturze i otoczeniu. Duży wymiar elementu (20 x 40 cm) umożliwia łatwe dopasowanie się do otoczenia, architektury i własnych gustów. Łatwo wkomponuje się w naturalne elementy zieleni i przydomowego ogrodu.Elba jest impregnowana fabrycznie (System Czystej Nawierzchni SCN). Hydrofobowy dodatek aplikowany podczas produkcji do górnej warstwy kostki zwiększa jej odporność na zabrudzenia.

Pole dla wyobraźni daje proponowana kolorystyka. Elba w wersji podstawowej jest szara lub grafitowa – proste i eleganckie barwy jednoznacznie kojarzą się z architekturą nowoczesną. Dostępne są również barwne melanże. Color-mix to nieprzypadkowy rozkład barw. Kolory układają się liniowo, co podobne jest do wybarwienia na płytach ciętych z naturalnej skały. Kasztanowy nawiązuje do ciepłych barwy jesiennych liści. Stalowy to mieszanka odcieni grafitu i szarości. Muszlowy jest mieszanką delikatnych szarości i ciepłych odcieni piasku.

ELBA kostka/płyta gładka Wymiary: prostokąt 20 x 10 cm; grubość 4 cm Kolorystyka: szary, grafit; color-mix – kasztanowy, stalowy, muszlowy Producent: Buszrem