Home Miejsca Od 1 października cykliczne kursy jogi dla początkujących w Joga Bracka

Od 1 października cykliczne kursy jogi dla początkujących w Joga Bracka

Od 1 października cykliczne kursy jogi dla początkujących w Joga Bracka

Joga Bracka – od 1 października w nowym niezwykłym miejscu Dom Braci Jabłkowskich ruszają cykliczne, miesięczne kursy jogi dla początkujących.

Jest to nowa inicjatywa nauczycieli Joga Bracka dla osób, które chcą w sposób uporządkowany i systematyczny zapoznać się zarówno z teorią jak i praktyką. Zazwyczaj na zajęciach dla początkujących zaczyna się od ćwiczenia poszczególnych mało skomplikowanych asan i poprzez powtarzanie dochodzi się do poprawnego ich wykonania.

Podczas kursu dla początkujących będzie można poznać podstawowe asany i od teorii przejść do praktyki, a następnie rozpocząć praktykę w grupach ogólnych. Kurs trwa miesiąc i obejmuje 8 zajęć.

Kurs nr 1 – poniedziałek  – 19.00-20.30 i środa 17.30 -19.00

Kurs nr 2 – wtorek 19.00-20.30 i czwartek 19.00-20.30

Program kursów opracowany jest na podstawie wytycznych z Ramamani Iyengar Institute w Punie, Indie. Aby zapisać się należy wysłać zgłoszenie mailem joga@jogafoksal.pl

„Joga to inteligentny sposób ćwiczenia”. Uczy skupienia i precyzji. Wnosi w życie spokój i harmonię. Ćwiczenie jogi to sposób na zdrowie i dobre samopoczucie. Praktykując jogę odczuwa się korzyści zarówno na poziomie ciała: zwiększa się elastyczność, znikają bóle kręgosłupa, buduje się siłę bez nadmiernego przyrostu masy mięśniowej, jak i psychiki: zwiększa się koncentracja, przy zmęczeniu dostaje się zastrzyk energii, przy nadpobudliwości – wyciszenie i uspokojenie. Joga jest odpowiednia dla każdego, w każdym wieku, niezależnie od kondycji fizycznej. O JOGA BRACKA 

Joga Bracka (ul. Bracka 25 Dom Braci Jabłkowskich) to nie jest kolejna szkoła, ale nowa jakość jogi. Certyfikowani nauczyciele jogi według metody Iyengara, różnorodność zajęć, dogodne godziny od 7:00 rano do 21:30, idealna lokalizacja. Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania: dla początkujących, ogólne i zaawansowane, a także tematyczne: dla kobiet, seniorów, terapeutyczne, warsztaty tematyczne, zajęcia z oddychania (pranajama) oraz dynamiczne. Każdy znajdzie coś dla siebie, dobierze zajęcia zgodne z jego temperamentem, poziomem zaawansowania i w preferowanej porze.

Więcej na: www.jogabracka.pl

 

Joanna Jedynak i Adam Ramotowski

Joanna Jedynak i Adam Ramotowski, Joga Bracka, fot. Łukasz Świderski

Wnętrza Joga Bracka

Wnętrza Joga Bracka, fot. Agnieszka Łuksza

Media Connect Wiemy, jak wypracować i umocnić pozytywny, silny wizerunek Twojej firmy, marki, produktu. Tworząc strategię PR sięgamy zarówno po sprawdzone metody jak i nowatorskie pomysły. Stale poszukujemy nowych narzędzi Public Relations. Do realizacji założonego celu PR wykorzystujemy synergię pomiędzy doradztwem strategicznym a budowaniem poparcia wśród autorytetów i aktywnością o charakterze media relations. Jesteśmy partnerem dla naszych klientów tworząc relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.