Home Turystyka Finnair wybrany Najlepszą Europejską Linią Lotniczą, przez TTG China Travel Awards

Finnair wybrany Najlepszą Europejską Linią Lotniczą, przez TTG China Travel Awards

Finnair wybrany Najlepszą Europejską Linią Lotniczą, przez TTG China Travel Awards

Finnair został uhonorowany tytułem Najlepszej Europejskiej Linii Lotniczej już trzeci rok z rzędu podczas gali TTG China Travel Awards, jest to jedna z najbardziej wpływowych nagród branży turystycznej w Chinach.

TTG China już od 2008 roku wyróżnia najlepsze firmy turystyczne w Chinach, w tym linie lotnicze, hotele i kurorty, rezydencje i usługi turystyczne. Wybór dokonywany jest przez zawodowców z branży turystycznej.„Finnair jest pierwszą europejską linią lotniczą, która w 1988 r. otworzyła bezpośrednie loty do Pekinu, w tym roku z dumą świętujemy 30 rocznicę naszej działalności na chińskim rynku”, mówi Arunas Skuja, naczelny dyrektor Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie.”Chiny są kluczowym rynkiem dla Finnaira, stale wprowadzamy coraz więcej udogodnień z myślą o podniesieniu komfortu podróży naszych klientów.”

Finnair obsługuje połączenia, przez Helsinki z Warszawy, Gdańska i Krakowa, do siedmiu miast w Chinach – Pekinu, Szanghaju, Chongqingu, Xi’anu, Kantonu (Guangzhou), Nankinu i Hongkongu. Latem Finnair będzie wykonywać do 38 lotów tygodniowo między Helsinkami a Chinami.