Home Uroda Amouage Imitation w ofercie Quality Missala

Amouage Imitation w ofercie Quality Missala

Amouage Imitation w ofercie Quality Missala

Oferta Quality Missala wzbogaciła się dwa o najnowsze zapachy Amouage: kwiatowy Imitation Woman i szyprowo-skórzany Imitation Man. Perfumy są czwartą już parą zapachów cyklu Portrety Życia.

 

Para zapachów Imitation to najnowsza odsłona drugiego cyklu głównej linii Amouage, nazwanego Portrety Życia. Kompozycje powstają z inspiracji Christophera Chonga, dyrektora kreatywnego Amouage na bazie jego przeżyć i związanych z nimi emocji.

 

W ramach Portretów Życia skomponowane zostały już cztery pary zapachów: Journey, Myths, Figment i najnowsza – Imitation. Dwa nowe zapachy stanowią zapis bardzo osobistej podróży artysty w głąb czasu: do Nowego Jorku lat 70. XX wieku, czyli do miasta, które wywarło największy wpływ na całe jego życie.

 Imitation Woman jest hołdem dla kultowego nocnego klubu Studio 54. Energetyczne otwarcie kusi koktajlem aldehydów i lukrecji, szeroko otwierając drzwi do serca zapachu, skomponowanego z nut róży, ylang-ylang, kwiatu pomarańczy i oszałamiającego jaśminu. Za uwodzicielską zmysłowość kompozycji odpowiada drzewno-kadzidlana baza.

 

Nuty głowy: róża, ylang-ylang, kwiat pomarańczy, jaśmin

Nuty serca: pączki czarnej porzeczki, aldehydy, lukrecjaNuty bazy: kadzidło, sandałowiec, paczula

 

Imitation Man odtwarza wielokulturowy klimat nowojorskiej ulicy. Przyprawy i słodki cedrat otwarcia szybko prowadzą do serca kompozycji, w którym akord winylu tańczy z nutami fiołka i irysa. Przesycona aromatem dymu, zmysłowa baza powstała z akordów skóry, wetiweru i paczuli, otulonych balsamicznym obłokiem mirry.

 

Nuty głowy: cedrat, gałka muszkatołowa, czarny pieprz

Nuty serca: róża turecka, kłącze irysa, fiołek

Nuty bazy: mirra, skóra, wetiwer, paczula, kastoreum

Imitation Woman i Imitation Man dostępne są w Perfumeriach Quality Missala, w butiku PerfumeriaQuality.pl oraz w perfumeriach partnerskich na terenie Polski we flakonach o pojemności 50 ml i 100 ml EDP i w cenach odpowiednio: Imitation Woman 925 zł i 1225 zł oraz Imitation Man 895 zł i 1175 zł.

Omański dom perfum AMOUAGE powstał w 1983 r., a jego założycielem jest szejk Sayyid Hamed bin Hamoud al bu Said, miłośnik starodawnej arabskiej sztuki perfumeryjnej. Dziś Amouage pod artystycznym kierunkiem Christophera Chonga współpracuje z najwybitniejszymi perfumiarzami i designerami, mistrzowsko łącząc bogactwo i tradycję Wschodu z wiedzą i innowacyjnością Zachodu.