Home Uroda Amouage Opus XI w Quality Missala

Amouage Opus XI w Quality Missala

Amouage Opus XI w Quality Missala

Oferta Quality Missala wzbogaciła się o kolejny zapach omańskiego domu perfum Amouage. Drzewny Opus XI to najnowsza kompozycja linii The Library Collection.


Opus XI interpretuje czasy nam współczesne, w których natłok nie zawsze prawdziwych informacji tworzy wokół zasłonę iluzji.

Najnowsze, jedenaste już dzieło The Library Collection jest dynamiczną kompozycją, która łączy prawdziwy oud ze składnikami, które aromat oudu imitują, tworząc w ten sposób iluzję rzeczywistości. Mroczny klimat budują w otwarciu zapachu nuty majeranku,  które w ciepłym sercu kompozycji splatają się z oudem i styraksem. Dodatek molekuły Woodleather nadaje zapachowi dymnej i potężnej siły.

 Nuty głowy: majeranek

Nuty serca: oud

Nuty bazy: styraks, Woodleather

Opus XI dostępny jest w Perfumeriach Quality Missala, w butiku PerfumeriaQuality.pl oraz w perfumeriach partnerskich na terenie Polski w cenie 1355 zł za flakon o pojemności 100 ml EDP.

Omański dom perfum AMOUAGE powstał w 1983 r., a jego założycielem jest szejk Sayyid Hamed bin Hamoud al bu Said, miłośnik starodawnej arabskiej sztuki perfumeryjnej. Dziś Amouage pod artystycznym kierunkiem Christophera Chonga współpracuje z najwybitniejszymi perfumiarzami i designerami, mistrzowsko łącząc bogactwo i tradycję Wschodu z wiedzą i innowacyjnością Zachodu.