Home Uroda Aqua Celestia forte Francisa Kurkdjiana w ofercie Quality Missala

Aqua Celestia forte Francisa Kurkdjiana w ofercie Quality Missala

Aqua Celestia forte Francisa Kurkdjiana w ofercie Quality Missala

Oferta Quality Missala wzbogaciła się o najnowszy zapach francuskiego domu perfum Maison Francis Kurkdjian. Kwiatowa Aqua Celestia forte już jest na półkach Perfumerii Quality.

Aqua Celestia uosabia drogę do spokoju, spełnienia i szczęścia, prowadzącą poprzez harmonię ciała i ducha. Teraz ta piękna, świeża kompozycja dostępna jest również w koncentracji wody perfumowanej jako Aqua Celestia forte.

Chłodne otwarcie zapachu skomponowano z koktajlu zimnej mięty, soczystej limonki i zielono-pomarańczowego aromatu petitgrain. W sercu kompozycji wytrawny akord pączków czarnej porzeczki dodaje świeżości bukietowi prowansalskiej mimozy, zaś piżmowa baza nadaje całości zmysłowego ciepła. O intensywności zapachu decyduje absolut jaśminu, prześwietlający go niczym promień słońca.Nuty głowy: limonka z Meksyku, zimna mięta, petitgrain z Włoch

Nuty serca: pączki czarnej porzeczki z Burgundii (absolut), mimoza z Prowansji (absolut), jaśmin z Egiptu (absolut)

Nuty bazy: akord piżmaAqua Celestia forte dostępna jest w Perfumerii Quality Missala i w wybranych perfumeriach na terenie całej Polski w cenie 735 zł za flakon o pojemności 70 ml EDP.

MAISON FRANCIS KURKDJIAN to paryski dom perfumeryjny, założony w roku 2009 przez Francisa Kurkdjiana, mistrza perfumiarstwa, który w wieku zaledwie 30 lat otrzymał nagrodę Coty za całokształt kariery. Francis Kurkdjian, prócz doskonałych perfum słynie również z niezwykłych projektów artystycznych, jak np. instalacja pachnących baniek mydlanych w podparyskim Wersalu czy we francuskim pawilonie Expo w Szanghaju.