Home Uroda Inspiracje kąpielowe – cztery warianty kryształków do kąpieli Kneipp

Inspiracje kąpielowe – cztery warianty kryształków do kąpieli Kneipp

Inspiracje kąpielowe – cztery warianty kryształków do kąpieli Kneipp

Kneipp® – Totalny relaks, Radosna chwila relaksu, Źródło młodości i Prowansalskie sny lawendowe to cztery warianty kryształków do kąpieli, do wyboru w zależności od samopoczucia. 

Bazę Kryształków do kąpieli Kneipp® stanowi naturalnie czysta sól termalna z Saliny Luisenhall, jedynej pozostałej w Europie warzelni panwiowej. Ta unikalna solanka termalna wydobywana jest na powierzchnię z głębokości ponad 460 metrów, gdzie jej pokłady są stale wzbogacane ze złóż soli liczącego 250 milionów lat pradawnego morza. Sól pozyskiwana jest w ramach kilkusetletniego tradycyjnego procesu poprzez odparowanie wody morskiej umieszczonej w panwiach. Nie zawiera chemicznych dodatków i jest wolna od wpływów środowiska.

Kryształy solanki termalnej mają unikalną, karbowaną strukturę dzięki czemu wyjątkowo dobrze wchłaniają naturalne olejki eteryczne, bez dodatków chemicznych. Sól termalna jest naturalnie bogata w minerały i mikroelementy, korzystnie wpływające na kondycję skóry.

Kąpiel w ciepłej wodzie wzbogaconej w tę wartościową sól i olejki eteryczne ma zbawienny wpływ na ciało i psychikę, działa odprężająo, kojąco i regenerująco. Pozwala także odzyskać siły witalne, równowagę psychiczną i dobre samopoczucie.

Seria składa się z 4 produktów po 60 g każdy, sugerowana cena detaliczna: 4,99 zł. Dostępne w sieciach drogeryjnych: Hebe, Rossmann, Natura i Super-Pharm.

 

Kryształki do kąpieli Totalny Relaks Kneipp®

Melisa – ukojenie w zmęczeniu i stresie

Na bazie naturalnie czystej termalnej soli solankowej, kryształki są wzbogacone o olejek eteryczny z melisy indyjskiej i ekstrakt z melisy cytrynowej. Przy zmęczeniu i stresie kryształki rozpieszczają kojącą i odprężającą kąpielą w morskim kolorze. 

zaw. 60 g, cena: 4,99 zł

Kryształki do kąpieli Radosna chwila Relaksu Kneipp®

Czerwony mak i konopie – odprężenie, dla pięknych momentów

Kryształki do kąpieli Radosna chwila Relaksu z naturalnymi olejkami z czerwonego maku i konopi wpływają na dobre samopoczucie. Nastrojowy, wesoły zapach i kolor czerwonego maku odpręża ciało oraz duszę po stresie i troskach codziennego życia.

zaw. 60 g, cena: 4,99 złKryształki do kąpieli Źródło młodości Kneipp® 

Granat i olejek amarantowy – ożywienie zmysłów dla nowych sił witalnych

W tej kompozycji kryształków wykorzystano naturalne olejki eteryczne i ekstrakt z granata, pobudzające zmysły i pomagające w uzyskaniu nowej energii. Pielęgnujący olejek amarantowy rozpieszcza skórę i pozostawia ją gładką w dotyku. Kąpiel 
w kolorze amarantowym.

zaw. 60 g, cena: 4,99 zł 

Kryształki do kąpieli Prowansalskie sny lawendowe Kneipp®

Lawenda – uspokojenie i zapomnienie o codziennych troskach

Ta kompozycja termalnej soli solankowej z naturalnym eterycznym olejkiem lawendowym pozwala oddalić się od codziennych obowiązków i odetchnąć śródziemnomorskim zapachem lawendy. Choć na chwilę można oddać się intensywnemu odpoczynkowi, przenosząc się w podróż do czarujących krajobrazów Prowansji. Kąpiel w kolorze prowansalskiej lawendy. 

zaw. 60 g, cena: 4,99 zł

Sposób użycia: wsypać kryształki do kąpieli do wanny lub jacuzzi do wody o temp. 36-38 st. C. Optymalny czas rozkoszowania się kąpielą to 15-20 minut.

Wskazówka: unikać kontaktu kryształków do kąpieli z wrażliwymi powierzchniami i przedmiotami.

Łatwo rozpuszczają się w wodzie i można je stosować także w jacuzzi.

 

Więcej informacji na: www.kneipp.pl

facebook i instagram: Kneipp Polska

blog: http://swiatkneippa.com/

Media Connect Wiemy, jak wypracować i umocnić pozytywny, silny wizerunek Twojej firmy, marki, produktu. Tworząc strategię PR sięgamy zarówno po sprawdzone metody jak i nowatorskie pomysły. Stale poszukujemy nowych narzędzi Public Relations. Do realizacji założonego celu PR wykorzystujemy synergię pomiędzy doradztwem strategicznym a budowaniem poparcia wśród autorytetów i aktywnością o charakterze media relations. Jesteśmy partnerem dla naszych klientów tworząc relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.