Home Uroda London marki Widian w ofercie Quality Missala

London marki Widian w ofercie Quality Missala

London marki Widian w ofercie Quality Missala

Oferta Quality Missala wzbogaciła się o najnowszą kompozycję marki Widian. Kwiatowo-orientalny London jest już dostępny w Perfumerii Quality.

 

London inauguruje Sapphire Collection, nową linię Widian poświęconą najpiękniejszym miastom świata. Zapach zainspirowany historią i kulturą kosmopolitycznej stolicy Wielkiej Brytanii to kompozycja jednocześnie nowoczesna i wierna historycznym tradycjom perfumiarstwa.

Kwiatowo-orientalny zapach intryguje niezwykłym otwarciem, które skomponowano z drewna agarowego, cyprysu i fiołków. W sercu kwitnie konwalia, skąpana w malinowym aromacie, zaś ambrowo-skórzaną bazę osładza wanilia i miękkie piżmo.Nuty głowy: oud, cyprys, fiołek

Nuty serca: konwalia, malina

Nuty bazy: skóra, sucha ambra, piżmo, wanilia

 

Perfumy London dostępne są w Perfumerii Quality Missala i w wybranych perfumeriach na terenie całej Polski w cenie 975 zł za flakon o pojemności 50 ml EDP.

WIDIAN jest domem perfumeryjnym z Abu Zabi, który tworzy zapachy stanowiące piękny przykład nowoczesnego perfumiarstwa arabskiego. Za kompozycjami Widiana stoi założyciel marki i perfumiarz Ali Al Jaberi oraz znany francuski mistrz perfumiarstwa z Grasse, Jean-Claude Astier.