Home Uroda Love in White for Summer Creeda w ofercie Quality Missala

Love in White for Summer Creeda w ofercie Quality Missala

Love in White for Summer Creeda w ofercie Quality Missala

W ofercie Quality Missala pojawił się Love in White for Summer, najnowszy zapach marki Creed. Piękna kwiatowa kompozycja to idealna propozycja na nadchodzące lato.

 

Love in White for Summer to bukiet najpiękniejszych kwiatów lata, prześwietlony blaskiem słońca.

Zapach zachwyca przyjemnie rześkim otwarciem, skomponowanym z aromatu płatków róży bułgarskiej, łagodnej, mlecznej magnolii i soczystej bergamotki. Serce kompozycji to zmysłowy i ciepły duet florenckiego irysa i wyniosłego, czerwonego cedru, otulony w lekki obłok pudru. Nuta dojrzałych jabłek, intensywny zapach jaśminu, sandałowiec i ambra nadają kompozycji słodyczy i ciepła.

 Nuty głowy: róża bułgarska, bergamotka z Kalabrii, magnolia

Nuty serca: irys florencki, ryż, cedr z Wirginii

Nuty bazy: indyjski sandałowiec, słodkie jabłko, ambra, jaśmin

Kompozycja Love in White for Summer dostępna jest w Perfumerii Quality Missala i w wybranych perfumeriach na terenie całej Polski we flakonach o pojemności 30 ml EDP i 100 ml EDP i w cenach odpowiednio 445 zł i 715 zł.

 

CREED jest najstarszym europejskim domem perfum, który od ponad 250 lat pozostaje w rękach jednej rodziny. Obecnie zapachy tworzy szóste i siódme pokolenie utalentowanych perfumiarzy w osobach Oliviera Creeda i jego syna Erwina. Dla domu Creed powstało do tej pory ponad 200 kompozycji zapachowych, zawierających najwyższe stężenia naturalnych esencji, starannie dobieranych i ręcznie łączonych według metod opracowanych przez samego założyciela marki.