Home Uroda Otwarcie nowego butiku Perfumerii Quality

Otwarcie nowego butiku Perfumerii Quality

Otwarcie nowego butiku Perfumerii Quality

8 grudnia br. otwarta została Perfumeria Quality w Łodzi. To drugie w tym roku otwarcie nowego salonu Quality. Pozostałe butiki znajdują się w Warszawie, Gdańsku, Opolu, Poznaniu, Toruniu i Wrocławiu.

Przypomnijmy, że Perfumeria Quality jest firmą rodzinną założoną w roku 1991 w Warszawie przez Stanisławę Missalę, a obecnie prowadzoną przez całą rodzinę Missala.

Salonów Quality sukcesywnie przybywa. Historia firmy rozpoczęła się w roku 1991 od butiku na warszawskim Bemowie. Obecnie w tym miejscu znajduje się otwarty w roku 2012 Dom Perfum Quality Missala – siedziba firmy i prawdziwie niezwykłe miejsce na zapachowej mapie Polski. W Warszawie Perfumeria Quality prowadzi jeszcze salony w hotelu Marriott i Domu Mody Klif, a perfumy i pielęgnację spod znaku Quality znaleźć można także w Gdańsku (otwarcie perfumerii miało miejsce w lipcu br.), Opolu, Poznaniu, Toruniu i Wrocławiu.Perfumeria w Łodzi to dziewiąty salon Quality w Polsce.

Otwarcie nowej Perfumerii Quality to wydarzenie, na które czekali miłośnicy artystycznych i niszowych perfum z Łodzi i okolic. Bardzo się cieszę, że nasz kolejny butik otworzyliśmy w pobliżu Nowego Centrum Łodzi w pięknej, zabytkowej kamienicy z bogatą historią i charakterystycznym muralem, przedstawiającym światowej sławy pianistę i łodzianina, Artura Rubinsteina. Zapraszam na Sienkiewicza 18, gdzie czekają piękne perfumy, luksusowa pielęgnacja i najmodniejszy makijaż.” – powiedziała Stanisława Missala.

Perfumeria Quality w Łodzi przy ulicy Sienkiewicza 18 zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00–18.00, a w soboty od 10.00 do 15.00.