Home Uroda Trzy nowe zapachy Carner Barcelona w ofercie Quality Missala

Trzy nowe zapachy Carner Barcelona w ofercie Quality Missala

Trzy nowe zapachy Carner Barcelona w ofercie Quality Missala

W ofercie Quality Missala pojawiła się nowa kolekcja marki Carner Barcelona. Składająca się z trzech zapachów Floral Collection już jest dostępna na półkach Perfumerii Quality.

 

Floral Collection Carner Barcelona to ukryte w białych flakonach trzy bogate zapachy, w których kwitną najbardziej zachwycające kwiaty lata.

Orientalny łagodny Sweet William uosabia prawdziwą miłość: jednocześnie zmysłową i czułą. Zapach uwodzi egzotycznym aromatem przypraw i kremowymi nutami irysa i ylang-ylang.

Nuty głowy: biały pieprz, kardamon, cynamon, galanga

Nuty serca: goździk, ylang-ylang, woda różana, kwiat tytoniu

Nuty bazy: ambra, styraks, irys, absolut wanilii

Kwiatowy Latin Lover jest zapachem z charakterem. Bogate kwiatowe serce skomponowane z intensywnych nut jaśminu, narcyza i fiołka przykuwa uwagę, budząc zmysły.Nuty głowy: włoska bergamotka, ylang-ylang z Moheli, kwiaty chińskiej magnolii

Nuty serca: absolut fiołka, absolut jaśminu wielkolistnego, absolut francuskiego narcyza

Nuty bazy: benzoin z Laosu, paczula, białe piżmo

Pudrowy Besos zachwyca harmonią przypraw, owoców i kwiatów: irysa i jaśminu, które tworzą aromatyczną eksplozję namiętności. Zapach jest jednocześnie zmysłowy i elegancki.

Nuty głowy: włoska mandarynka, czarny pieprz z Madagaskaru

Nuty serca: absolut jaśminu wielkolistnego, absolut irysa

Nuty bazy: benzoin z Laosu, wanilia, piżmo

Wszystkie trzy zapachy Floral Collection dostępne są w Perfumeriach Quality Missala i wybranych perfumeriach na terenie całej Polski we flakonach o pojemności 100 ml EDP lub 50 ml EDP i w cenach odpowiednio 625 zł i 405 zł.