Home Uroda Valmont Eye Expert w Perfumerii Quality Missala

Valmont Eye Expert w Perfumerii Quality Missala

Valmont Eye Expert w Perfumerii Quality Missala

Na półkach Perfumerii Quality Missala pojawiły się dwa preparaty pod oczy, uzupełniające linię nawilżającą szwajcarskiej marki Valmont. Kolekcja  Eye Expert to skuteczna pielęgnacja wymagającej skóry wokół oczu.

 

Nawilżający żel Moisturizing Eye-C Gel głęboko nawilża i odbudowuje skórę okolic oczu. Dzięki efektowi kostki lodu, preparat przynosi uczucie przyjemnego chłodu, a w raz z nim ukojenia okolic oczu. Skóra odzyskuje lekki, świeży i młodzieńczy wygląd, a spojrzenie tryska nową energią.

W składzie preparatu znajduje się Potrójne DNA, opatentowany przez Valmont czynnik nawilżający z cząsteczkami anti-aging, które stymulują wszystkie funkcje życiowe komórek skóry, głęboko nawadniający skórę koktajl kwasu hialuronowego i cukrów prostych oraz stymulujący wytwarzanie kolagenu silanol. 

Wygładzająca maska pod oczy w płatkach Eye Instant Stress Relieving Mask odżywia i wypełnia skórę wokół oczu, usuwając objawy zmęczenia. Promienna i jędrna skóra sprawia, że spojrzenie odzyskuje wigor i blask.

W skład maski wchodzi m.in. ekstrakt z alg wzbogacony magnezem, sodem i wapniem, który odpowiada za efekt wygładzenia i napięcia skóry, specjalistyczny Precursor Complex, czyli koktajl hydrolizowanych mukopolisacharydów, odpowiedzialnych za nawilżanie i uelastycznienie skóry, a także kofeina, arnika i zielona herbata, które stymulują mikrokrążenie zmniejszając obrzęki i cienie pod oczami.

 

Produkty Valmont linii Eye Expert dostępne są w Perfumerii Quality Missala oraz z wybranych perfumeriach, salonach SPA i gabinetach kosmetycznych w cenach: Moisturizing Eye-C Gel 15 ml 399 zł oraz Eye Instant Stress Relieving Mask 5 szt. 538 zł.