Home Uroda Viking marki Creed już w ofercie Quality Missala

Viking marki Creed już w ofercie Quality Missala

Viking marki Creed już w ofercie Quality Missala

Oferta Quality Missala wzbogaciła się o najnowszą kompozycję marki Creed. Aromatyczny Viking jest już dostępny na półkach Perfumerii Quality.

 

Viking to bez wątpienia najbardziej oczekiwana premiera wśród męskich perfum artystycznych. To również wyglądany z ogromną ciekawością nowy męski zapach marki Creed, słynącej z doskonałych kompozycji dla mężczyzn, takich jak bestsellerowy Aventus, Millesime Imperial, Green Irish Tweed, Original Santal, Silver Mountain Water czy Royal Mayfair.

 

Viking kontynuuje świetne tradycje marki Creed, czytelnie odwołując się do jej DNA i przywołując styl i emocje znane z wielu poprzednich kompozycji. To zapach, który odzwierciedla ducha współczesnego mężczyzny: poszukiwacza i odkrywcy, uparcie dążącego do wytyczonego celu.

 

 Kompozycja zachwyca rześkim cytrusowym otwarciem z bergamotki i limonki, doprawionych musującą nutą różowego pieprzu. Serce zapachu płonie ognistą czerwienią bułgarskiej róży, otulonej pikantnym obłokiem chili. Jego ciepło równoważą chłodne akordy aromatycznej lawendy i mięty pieprzowej. Sucha drzewna baza z indyjskiego sandałowca i paczuli oraz wetiweru z Haiti odpowiada za trwałość kompozycji.

 

Nuty głowy: bergamotka z Kalabrii, limonka z Sycylii, różowy pieprz

Nuty serca: chili, róża bułgarska, mięta pieprzowa

Nuty bazy: drzewo sandałowe z Indii, wetiwer z Haiti, indyjska paczula, lawenda (absolut)

 

Viking dostępny jest w Perfumerii Quality Missala i w wybranych perfumeriach na terenie całej Polski we flakonach o pojemności 100 ml EDP i 50 ml EDP w cenach odpowiednio 1135 zł i 795 zł.