Home Uroda White Collection Atelier des Ors w ofercie Quality Missala

White Collection Atelier des Ors w ofercie Quality Missala

White Collection Atelier des Ors w ofercie Quality Missala

 W ofercie Quality Missala pojawiła się White Collection, nowa linia Atelier des Ors. Zapachy Nuda Veritas, Crépuscule des Âmes i Choeur des Anges to idealna propozycja kwiatowych i drzewnych perfum na lato dla pań i panów.

 

Zapachy linii White Collection Atelier des Ors są olfaktoryczną metaforą drogi, którą ludzie przemierzają w życiu w poszukiwaniu szczęścia. Bezpośrednią inspiracją do ich stworzenia stało się ponadczasowe dzieło Gustava Klimta – Beethoven Frieze oraz secesja jako styl w sztuce europejskiej przełomu XIX i XX wieku.

 

Kwiatowa Nuda Veritas symbolizuje początek drogi ku szczęściu i spełnieniu. Delikatna kompozycja kwitnie bielą jaśminu i brzoskwiniowym aromatem kwiatów osmantusa, wzbogacona w bazie nutami paczuli i mchu.

 

Nuty głowy: bergamotka, Transluzone (Firmenich), płatki kwiatów pomarańczy

Nuty serca: jaśmin Sambac, absolut chińskiego jaśminu, absolut osmantusa, gardenia tahitańska

Nuty bazy: paczula, absolut aksamitki, Ambroxan, piżmo, mech dębowy

Crépuscule des Âmes przedstawia poszukiwanie równowagi między czystością duszy a pragnieniami zmysłów. Zmaganie to oddano z pomocą koktajlu słodkiej mandarynki i przypraw, zmieszanego z cielesnym trio paczuli, kadzidła i hyraceum. 

Nuty głowy: mandarynka, kardamon, szałwia muszkatołowa

Nuty serca: hyzop, kadzidło, papryczka pimento

Nuty bazy: akord hyraceum, paczula

Choeur des Anges uosabia radość, jaką niesie odnalezienie szczęścia. Zapisano ją słodyczą owoców i miodu oraz miękkością zmysłowej ambry.

 

Nuty głowy: czerwona pomarańcza, czarna porzeczka, gruszka

Nuty serca: absolut kwiatu pomarańczy, absolut nasion marchwi, osmantus

Nuty bazy: cedr, ambra, miód prowansalski

Zapachy White Collection dostępne są w Perfumerii Quality Missala i w wybranych perfumeriach na terenie całej Polski we flakonach o pojemności 100 ml EDP w cenie 845 zł.