Pierwszy projekt content marketingowy dla gier planszowych i karcianych w Polsce od ContentHouse

Pierwszy projekt content marketingowy dla gier planszowych i karcianych w Polsce od ContentHouse

Cartamundi to topowa globalna firma specjalizująca się w grach karcianych i planszowych. Cartamundi Polska rozpoczęła współpracę z ContentHouse. W ramach obsługi agencja jest odpowiedzialna za działania redakcyjne prowadzone w dedykowanym serwisie contentowym oraz promocję w mediach.

 

Cartamundi istnieje od 1765 roku. Jest światowym liderem w produkcji kart do gry i gier karcianych oraz gier planszowych. To właściciel takich popularnych marek jak Monopoly, Uno czy Zgadnij kto to. Cartamundi Polska jest członkiem globalnej rodziny producentów kart, która działa na całym świecie od Singapuru po Brazylię, od Krakowa po Dallas i Tokio.

ContentHouse opracował strategię content marketingową dla firmy opartą o portal MagiaWspólnejGry.pl. Na łamach serwisu czytelnicy mogą przeczytać o poszczególnych tytułach planszówek i karcianek oraz wskazówkach dla początkujących fanów rozgrywek. – Najciekawszym, a jednocześnie rzadko podejmowanym przez innych, tematem jest wykorzystania gier, elementów rywalizacji i grywalizacji na gruncie biznesowym – mówi Grzegorz Miłkowski, CEO ContentHouse i dodaje: – Serwis dla Cartamundi Polska zdecydowanie wypełnia tę niszę dobrymi treściami.

Odbiorcami serwisu MagiaWspólnejGry.pl to młodzi rodzice, szukający ciekawej rozrywki dla swoich dzieci oraz ci, którzy wspólną rozrywkę traktują jako sposób na spędzenie wolnego czasu.

Agencja odpowiada za również za budowę struktury redakcyjnej portalu firmowego, prowadzenie działań redakcyjnych oraz mediowych w serwisie MagiaWspólnejGry.pl.

, ,