PŁYTY „50 KWADRAT”


Zalety płyty 50² to przede wszystkim szybka zabudowa przestrzeni z zachowaniem harmonijnego rytmu kompozycyjnego oraz przystosowanie do ruchu kołowego.

Dedykowane do zabudowy dużych i szerokich przestrzeni – podjazdów, placów i alej – dzięki swym wymiarom pozwalają na ich szybka zabudowę. Harmonijny i regularny rytm całej kompozycji przestrzennej wydobywa prosta forma kwadratu w połączeniu z fazowanymi fabrycznie krawędziami płyt. Tym co zdecydowanie odróżnia 50² od większości płyt to jej grubość (7 cm), co pozwala na wykorzystanie ich dla ruchu pieszego i samochodów osobowych (do 3,5 tony). Niewiele płyt jest w stanie spełnić takie wymagania.

Sześć wersji kolorystycznych i dwa rodzaje wykończeniach powierzchni dopasują się do każdego otoczenia – zabytków, obiektów sakralnych, miejsc użyteczności publicznej. Także do prywatnych posesji o nowoczesnej architekturze i aranżacji. Płyty płukane w górnej części mają odsłonięte naturalne, szlachetne kruszywa.

Płyty gładkie można kupić w szarej, czerwonej i grafitowej barwie, natomiast płukane w kolorze jasnego i ciemnego granitu oraz melanżu antracytowego. Ostatnia wymieniona barwa to autorska mieszanka laboratoriów producenta.

Uzupełnieniem płyt 50² są gotowe bloki schodowe o podobnej kolorystyce, które pozwalają na szybkie i proste budowanie schodów i różnicowanie poziomów wykonywanej nawierzchni.

WYMIARY: 50 x 50 x 7 cm KOLORY: szary, ciemny granit, jasny granit, melanż antracytowy, czerwony, grafitowy gładki WYKOŃCZENIE POWIERZCHNI: gładkie lub płukane; krawędzie fazowane PRODUCENT: Buszrem
Płyta „50 kwadrat” – fot. Buszrem