Szaleństwo zakupów, czyli superrabaty w Avenidzie


Weekend zakupów w Avenidzie Poznań z pewnością spodoba się wielbicielom atrakcyjnych okazji cenowych. Wszyscy, którzy zaopatrzą się w najświeższe wydania trzech topowych magazynów modowych: ELLE, InStyle lub Glamour i odwiedzą poznańskie centrum handlowe w dniach 7-8 października będą mogli liczyć na superrabaty i prezenty za zakupy.

„Szaleństwo zakupów” z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. I nie ma się co dziwić, bo to najlepsza okazja, by upolować prawdziwe okazje – tym razem już jesienne. Jak to zrobić? W najnowszych numerach magazynów ELLE, Glamour oraz InStyle znajdują się kupony rabatowe na odzież, obuwie, kosmetyki, dodatki, bieliznę, artykuły sportowe, usługi, a nawet wyposażenie domu. Będzie można je zrealizować w poszczególnych sklepach w weekend 7-8 października.

Ale to nie koniec atrakcji. Dla klientów, którzy zaopatrzą się w magazyny z kuponami, będzie czekała specjalna Strefa Akcji, zorganizowana na terenie Centrum. Będzie można odebrać w niej prezent za dokonanie zakupów o wartości przynajmniej 50 zł w dwóch sklepach, które biorą udział w akcji.

 „Szaleństwo zakupów” to akcja, która w weekend 7-8 października odbędzie się w całej Polsce. Jest organizowana we współpracy z trzema magazynami modowymi: ELLE, InStyle oraz Glamour. W najnowszych numerach znajdują się kupony, dzięki którym ich posiadacze będą mogli liczyć na spore zniżki i prezenty na terenie Avenidy Poznań.