Home Dom Nowy Reference Book od Rockfon

Nowy Reference Book od Rockfon

Nowy Reference Book od Rockfon

Rockfon jest wiodącym dostawcą akustycznych rozwiązań sufitowych obejmujących zarówno płyty ze skalnej wełny mineralnej, jak i konstrukcje do ich montażu. Oferuje szeroką gamę produktów, które spełniają surowe wymogi zarówno w zakresie akustyki, bezpieczeństwa pożarowego, jak również higieny oraz estetyki.

Produkty Rocfon są wytwarzane zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, a także projektowane z uwzględnieniem praktycznych oraz estetycznych wymagań wnętrz. Firma kładzie nacisk zarówno na walory wizualne, jak i kluczowe właściwości, takie jak pochłanianie dźwięku, odporność na ogień i wilgoć oraz odbicie światła. Dzięki temu produkty Rockfon należą do najbardziej skutecznych, wydajnych oraz dźwiękochłonnych rozwiązań dostępnych na rynku.

Rockfon jest częścią Grupy ROCKWOOL – największego na świecie producenta skalnej wełny mineralnej. Wełna skalna to niezwykle uniwersalny materiał, który stanowi podstawę wszystkich oferowanych produktów. Zatrudniając około 10 500 pracowników w ponad 35 krajach, plasuje się na pozycji światowego lidera w zakresie rozwiązań ze skalnej wełny mineralnej: od izolacji cieplnej budynków, poprzez sufity akustyczne i okładziny zewnętrzne, aż po podłoża dla branży ogrodniczej, innowacyjne włókna do zastosowań przemysłowych oraz rozwiązania dla przemysłu morskiego i offshore.Rozwiązania akustyczne Rockfon znajdują zastosowane w obiektach służby zdrowia, szkołach i placówkach akademickich, biurach, centrach handlowych,  a także salach sportowych i arenach, słowem wszędzie tam, gdzie znaczenie ma klimat wewnętrzny, dbałość o środowisko i dobra akustyka.

Nowy Reference Book to źródło inspiracji i przegląd imponujących realizacji z całej Europy.