Home Dom Chili Cinema VOD w Polsce

Chili Cinema VOD w Polsce

Chili Cinema VOD w Polsce

Nowy gracz na polskim rynku mediów rozpoczął swoją działalność w Polsce.

Chili – platforma video streamingu na żądanie od połowy stycznia br. dostępna jest dla polskiego odbiorcy.

 

Oprócz Polski Chili TV dostępna jest już także w Austrii a wkrótce pojawi się także w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Jak widać włoski właściciel kanału docenił Polaków oferując nam możliwość korzystania z aplikacji jako pierwszej nacji w Europie, oczywiście pomijając macierzyste Włochy, w których to kanał z powodzeniem działa od 2012 roku.

„We Włoszech jesteśmy pionierami tego młodego wciąż rynku, który stale się rozwijając, daje nam wiele nowych możliwości. Jesteśmy pierwszymi, którzy oferują wysokiej jakości serwis wideo streaming, oparty na prostej  technologii, dostępnej na wielu urządzeniach ” – mówi Stefano Parisi, założyciel CHILI. „Naszym celem jest stać się firmą globalną, CHILI ze swoją bogatą ofertą jest w stanie odpowiedzieć na potrzeby wymagających klientów. Wierzymy, że Polska jest doskonałym rynkiem dla tego typu rozwiązań, ponieważ tu sektor VOD wciąż jest jeszcze młody, ma ogromny potencjał i będzie bardzo szybko się rozwijał”.

Co może przekonać Polaków do korzystania z Chili TV ?

Brak miesięcznych opłat.

CHILI to jedyny w Polsce serwis vod, gdzie możliwy jest zakup i wypożyczenie zarówno filmów, pojedynczych odcinków seriali jak i całych ich serii, posiadający przy tym wiele metod płatności.

– CHILI dostępny jest na wszystkich urządzeniach podłączonych do InternetuTo niewatpliwa zaleta, gdyż do wyboru mamy urządzenia od Smart TV poprzez PC, Mac, Blu-Ray, Kindle Fire, Fire HD, Chromecast, po wszystkie urządzenia mobilne, jak Smartphone i Tablet. Niedługo Chili dostępne będzie także poprzez konsole PS4, Xbox360 i XboxOne.

Kontent

Obecnie CHILI posiada w swoim, stale aktualizowanym katalogu, filmy i seriale, w tym  wszystkie nowości filmowe, największych dystrybutorów filmowych, między innymi: Twentieth Century Fox, Sony Pictures, Warner Bros, Paramount Pictures, Universal Pictures, Walt Disney Pictures. Filmy i seriale można wypożyczać lub kupować. Ceny rozpoczynają się od 4.99 PLN za starsze pozycje, a nowości kosztują od 12.99 PLN w HD+ przy wypożyczeniu lub 49.99 PLN przy opcji kupna na własność. Film lub serial możemy oglądać nieskończoną ilość razy przez 48 godziny od rozpoczęcia odtwarzania, ale od chwili zapłacenia mamy na to 28.

CHILI nawiązała w Polsce ważną współpracę z firmą Samsung. Obie firmy będą aktywnie pracować nad wspólnymi działaniami promocyjnymi i będą partnerami w rozwoju technologicznym. Na wielu telewizorach Smart TV tego koreańskiego giganta, CHILI znajduje się wśród aplikacji Polecanych, natomiast na urządzenia mobilne Firmy Samsung aplikację można łatwo pobrać ze sklepu Galaxy Apps lub Google Play i cieszyć się w każdym momencie wielkim kinem, także w trybie offline, wykorzystując funkcję download filmów i seriali. Zapraszamy do rejestracji i zapoznania się z oferta filmową.

materiał prasowy:  www.chili.tv

**************

Device-multidevice-PL