Home Edukacja Elektryzują pomysłami i wynalazkami!

Elektryzują pomysłami i wynalazkami!

Elektryzują pomysłami i wynalazkami!

 Na początku 2018 roku wystartował konkurs Elektryzująca Pasja, dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Zadaniem konkursowym było przedstawienie swojej pasji, powiązanej z techniką tj. elektrotechniką, informatyką, czy telekomunikacją.

Już po raz jedenasty firma ELEKTROTIM S.A. wraz z Polskim Stowarzyszeniem Elektroinstalacyjnym oraz partnerami społecznymi, poszukuje młodych pasjonatów techniki. Wyjątkowe hobby, przedstawione w formie projektu konkursowego, musiało być pokazane w oryginalny i wyróżniający sposób, który wskazywał na innowacyjność myślenia i kreatywność.

Na podstawie zgłoszonych przez Uczniów autorskich projektów, obrazujących ich niebanalne pasje i zainteresowania, w dniu 23 marca 2018 r.  specjalnie powołane jury wybrało najlepsze prace. Uczniowie do konkursu zgłaszali zarówno prace indywidualne, jak i grupowe. Łącznie zgłoszonych zostało 118 prac konkursowych. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 kwietnia, podczas oficjalnego rozdania nagród w Ratuszu Miejskim we Wrocławiu.Więcej informacji: www.elektrotim.pl