Home Biznes Fabryka CV teraz też po rosyjsku!

Fabryka CV teraz też po rosyjsku!

Fabryka CV teraz też po rosyjsku!

Dotychczas specjaliści Fabryki CV działającej w ramach Centrum Informacyjnego Służb Zatrudnienia Zielona Linia tłumaczyli CV tylko na język angielski. Od grudnia są realizowane tłumaczenia CV z języka rosyjskiego na język polski, a także z polskiego na rosyjski!

Zielona Linia już od dawna oferuje bezpłatną usługę  stworzenia, ulepszenia oraz przetłumaczenia CV na język angielski. Można wybrać tylko opcję ulepszenia CV lub też tylko tłumaczenia. Dla chętnych specjaliści jednocześnie ulepszą CV i przetłumaczą je na język angielski.

CV po rosyjsku

Ta usługa cieszy się dużym powodzeniem, nie tylko ze względu na jakość, ale przede wszystkim przystępność – ulepszenie i tłumaczenie CV jest całkowicie bezpłatne.

W związku z dużym zainteresowaniem pracodawców, którzy planując zatrudnić cudzoziemców, Zielona Linia uruchomiła nowe opcje Fabryki CV: tłumaczenie CV z języka rosyjskiego na język polski, a dla chętnych, także z polskiego na rosyjski.

Dzwoni do nas wielu klientów, którzy mają problem z płynnym posługiwaniem się językiem polskim, a szukają pracy w naszym kraju. Dla nich możliwość stworzenia poprawnego CV w języku polskim, w dodatku bezpłatnie, jest nie do przeceniania – tłumaczy Justyna, pracująca jako konsultantka w zielonoliniowym call center.

Na czym polega usługa?

Fabryka CV to jedna z usług, z jakich mogą skorzystać wszyscy użytkownicy serwisu zielonalinia.gov.pl. W jej ramach można wybrać jeden z pakietów:

– stworzenie CV od podstaw,– ulepszenie CV (graficznie + korekta językowa),

– przetłumaczenie CV na j. angielski,

– ulepszenie i przetłumaczenie CV na j. angielski,

– tłumaczenie CV na j. rosyjski,

– tłumaczenie CV z j. rosyjskiego na j. polski.

Usługa jest bezpłatna i dostępna po zalogowaniu w serwisie. Aby więc móc z niej skorzystać, należy założyć konto i wybrać interesujący pakiet. Jedynym ograniczeniem w tym wypadku jest dzienny limit przyjętych CV.

CV odgrywa ogromną rolę w procesie rekrutacyjnym – od niego zazwyczaj zależy to, czy będziemy mieli szansę spotkać się z pracodawcą na rozmowie kwalifikacyjnej. Warto więc zadbać o tę wizytówkę zawodową, najlepiej oddając je do weryfikacji specjalistów.

Więcej praktycznych artykułów i najnowszych wiadomości z rynku pracy można znaleźć na: https://www.facebook.com/zielonalinia19524.

Joanna Niemyjska (Zielona Linia 19524, Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia)